Buritus vs SK „Neveronys“ (71:88)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą

2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 00:33 val., peržiūros: 1730

Sekmadienį, sausio 10 dieną, J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės pirmenybių rungtynės tarp vietos „Buritus“ bei svečių SK „Neveronys“ komandų. Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu, tačiau jo pabaigoje svečiai pradėjo tolti ir įgavo jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandos vėl žaidė apylygiai, tačiau trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau sužaidė SK „Neveronys“ bei susikrovė jau įtikinamą pranašumą, kurį ir išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmasis kėlinys prasidėjo kiek sėkmingesniu svečių ekipos žaidimu. Jie nieko nelaukę įgijo keturių taškų atotrūkį, tačiau „Buritus“ ekipa nemiegojo ir iškart sumažino atsilikimą iki minimumo. Vėliau komandas vėl skyrė keturi taškai, tačiau tuomet svečiai pelnė septynis taškus be atsako bei įgavo jau dviženklį pranašumą. Nors tuomet šeimininkai spurtavo 8:2 ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų, bet kėlinį dviem taikliais tritaškiais užbaigė J.Virbickas, kuris ir sugrąžino savo komandai vienuolikos taškų atotrūkį. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 18:29. Antrąjį kėlinį „Buritus“ ekipa pradėjo 9:3 atkarpėle bei vėl sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Tuomet SK „Neveronys“ pelnė keturis taškus paeiliui, bet šeimininkai tada pelnė šešis taškus be atsako ir sumažino atsilikimą jau tik iki trijų taškų. Visgi, gan nerezultatyvų kėlinį sėkmingiau užbaigė SK „Neveronys“, kurie dar pelnė penkis taškus ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo aštuonių taškų atotrūkį – 33:41.

Trečiajame kėlinyje į aikštelę žengė SK „Neveronių“ žaidėjas E.Jurgaitis ir jo vedina komanda kėlinuką pradėjo įspūdingu 19:3 spurtu, kuris leido įgyti jau rekordinį 24 taškų pranašumą. Po šalto dušo atsigavusi „Buritus“ ekipa surengė savąjį spurtą – 11:2 – bei sumažino atsilikimą iki 15 taškų, bet kėlinį sėkmingiau užbaigė svečių ekipa, o konkrečiau tas pats E.Jurgaitis, kuris pelnė penkis taškus paeiliui. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 47:67. Ketvirtajame kėlinyje „Buritus“ pradėjo rodyti šiokius tokius gyvybės ženklus ir pradėjo dažniau sėkmingai užbaigti atakas. Visgi, to buvo maža, kadangi apsiginti jiems sekėsi sunkokai. Per likusią kėlinuko dalį komandos žaidė gan apylygiai, tad skirtumas per daug ir nekito. Galiausiai SK „Neveronys“ iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu 71:88.

J.Virbickas (SK „Neveronys“):
„Pradėjom agresyviau žaisti ir tiesiog gynyboj pridarėm daug nesąmoningų klaidų, bet geras spaudimas kompensavo jas ir tiesiog laimėjom varžybas“.

M.Koženiauskas („Buritus“):
„Pritrūko gero žaidimo. Jie, turbūt, šiandien buvo stipresni, labiau norėjo laimėti. Nesisekė. Pirmos varžybos po švenčių periodo. Turėjom tris savaites pertrauką ir pirmą kartą vėl susirinkom. Pritrūko poros žmonių iš pagrindo, tad tas ir lėmė nesėkmę“.

Buritus: Vytautas Tirva – 19 tšk., Ramūnas Švagždys – 18 tšk. (7 rezult. perd.), Vytautas Peseckis – 17 tšk.

SK „Neveronys“: Tomas Petrauskas – 23 tšk. (12 atk. kam.), Evaldas Jurgaitis – 17 tšk., Karolis Petkevičius – 14 tšk., Giedrius Purauskas – 11 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.)

SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai įveikė ir Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkus (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)SK „Neveronys“ atkakliose rungtynėse įveikė „Akademiją“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:25 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)SK „Neveronys“ buvo neįkandamas riešutas „Laipsniams“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:11 val.)SK „Neveronys“ po permainingos kovos privertė pasiduoti puikiai žaidusią BC „Gazuotas pienas“ ekipą. (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 21:43 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)