Kauno Rami vs BuyPCgame.eu (65:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Tomo Petrošiaus dvitaškis paskutinę rungtynių sekundę nugramzdino „BuyPCgame.eu“ komandą į L pogrupio dugną

2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 23:43 val., peržiūros: 897

Gruodžio 13 dieną, sekmadienį, įvyko „ALT reklamos“ C lygos, antrojo turo, didžiosios taurės, L pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Kauno Rami“ bei svečių statusą turėjusių – „BuyPCgame.eu“ komandų. Po permainingos kovos ir dramatiškos rungtynių pabaigos – T. Petrošiaus dvitaškio paskutinę rungtynių sekundę dėka, „Kauno Rami“ išplėšė dramatišką pergalę rezultatu 65:63.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje užvirė kieta, taškas į tašką kova. Sužaidus puse kėlinio, po Š. Petraičio dvitaškio su pražanga komandas skyrė vos vienas taškas, o po netaiklaus D. Kondroto metimo, S.Matusevičius išvedė šeimininkus į priekį (11:10). Vos tik „BuyPCgame.eu“ komanda atitrūkdavo trijų taškų skirtumu – Š.Petraitis jį sumažindavo iki minimumo (15:16). Kėlinio pabaigoje pasižymėjo D.Kondrotas ir po pirmojo kėlinio rezultatas – 15:18.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova, pirmaujanti komanda keitėsi nuolatos. Sužaidus keturias minutes, po pirmųjų A. Pūro taškų svečių komanda ir vėl įsiveržė į priekį (19:21). Baigiantis septintąjai kėlinio minutei, pirmą kartą šiose rungtynėse pirmaujanti komanda įsiveržė didesniu nei vieno metimo skirtumu – svečiai įgijo šešių taškų pranašumą (22:28). Vis dėl to, kėlinio pabaigą daug geriau sužaidę šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir prieš ilgąją pertrauką turėjo vieno taško pranašumą – 31:30.

Po ilgosios pertraukas iniciatyvą priklausė šeimininkams. Sužaidus kiek daugiau nei trys minutes „Kauno Rami“ pirmą kartą įgijo keturių taškų pranašumą (36:32). Septintąją kėlinio minutę rungtynėse ir vėl atsistatė pusiausvyra (41:41). Tačiau – neilgam. Galingai kėlinio pabaigą sužaidęs A.Pūras, prieš lemiamą ketvirtį leido savo komandai lengviau atsikvėpti – „BuyPCgame.eu“ įsiveržė į priekį šešiais taškais – 42:48.

Lemiamame ketvirtyje viskas buvo svečių rankose – 32 -ąją rungtynių minutę jų persvara siekė jau dviženklį taškų skirtumą (42:53). Vis dėl to, tai toli gražu nebuvo pabaiga. Savo komandą iš duobės ėmėsi tempti Š.Petraitis – devyni iš eilės jo taškai leido „Kauno Rami“ komandai sugrįžti į rungtynes (51:53). Po įspūdingo grožio S. Monkevičiaus prasiveržimo svečiai ir vėl trūktelėjo į priekį (52:57). Šeiminkai į tai atsakė G. Džiaugio tritaškiu ir Š. Petraičio dvitaškiu – rezultatas rungtynėse ir vėl lygūs (57:57). Likus žaisti kiek mažiau nei trys minutes, po L. Marčiukonio ir D. Šikšnio taiklių baudos metimų, svečiai ir vėl įsiveržė į priekį didesniu nei vieno metimo skirtumu (57:61). Tuomet, šeimininkų krepšio tinklelį skrodė dar vienas šaltakraujiškas G. Džiaugio tritaškis metimas (60:61). „BuyPCgame.eu“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos, D.Šikšnys gavo bloką, o G.Džiaugys sukėlė tikrą emocijų pliūpsnį ant „Kauno Rami“ atsarginių žaidėjų suolelio – taiklus buvo dar vienas tritaškis metimas išvedęs šeimininkus į priekį dviejų taškų skirtumu (63:61). Šie trys tritaškiai itin svarbiu komandai metu buvo vieninteliai žaidėjo taškai rungtynėse. Vis dėl to, rungtynės šiuo tritaškiu metimu nesibaigė. Likus žaisti 45 sekundes, po puolime atkovoto kamuolio A.Pūras išlygino rezultatą (63:63). Jau kitoje atakoje Š.Petraitis suklydo 8 -ąjį kartą rungtynėse. Puikiai lemiamom akimirkom žaidęs A.Pūras išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Žaidėjo ranka sudrebėjo ir abu baudos metimai buvo netikslūs. Tai suteikė šansą šeimininkų komandai – likus 1 sekundei iki rungtynių pabaigos, per visą aikštę kamuolį persivaręs T.Petrošius įmetė dvitaškį metimą ir išplėšė savo ekipai pergalę, nes paskutinysis svečių bandymas išplėšti pratesimą baigėsi klaida. Galutinis rungtynių rezultatas – 65:63.

Iki lemiamo metimo vos 3 metimus iš 18 -os pataikęs Tomas Petrošius pripažino, jog tikėjo savo jėgomis prieš lemiamą rungtynių akimirką:

Visas rungtynes nekrito, svarbu nebijoti mesti – imi ir pataikai. Susirinko mažai žmonių, pavargom, priešininkų komanda tikrai stipri, jų tikrai nenuvertinom prieš varžybas, nes tikėjomės, jog tikrai bus stipri ir gera kova, ką ir parodė rungtynės, prireikė lemiamos, paskutinės atakos. Tai tiesiog sveikinu savo komanda su pergale.

Tuo tarpu, „BuyPCgame.eu“ vyriausiasis treneris Vytautas Gaidys pastebėjo, jog fortūna – ne jo komandos rankose:

Antros rungtynės iš eilės fortūna nuo mūsų nusisuko. Gaunam du tritaškius paskutinę minutę, o to pasekoj pralošiam. Na ką padarysi, dar laukia atsakomosios varžybos, tikrai atsigriebsim.

„Kauno Rami“: Šarūnas Petraitis 27 tšk. (5 rez. perd., 10 išprov. praž., 8 prarast. kam.), Tomas Petrošius 13 tšk. (7 atk. kam., 7 išprov. praž., 8/27 metimai).

„BuyPCgame.eu“: Simonas Monkevičius 18 tšk. (14 atk. kam., 7 išprov. praž., 34 naud. balai), Aivaras Pūras 17 tšk. (5 išprov. praž.), Tomas Kerevičius 10 tšk.

„Grizlių“ penketukas neatsilaikė prieš „BuyPCgame.eu“ komandą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ lengvai palaužė „BuyPCgame.eu“ komandos pasipriešinimą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:51 val.)Įnirtingos kovos pratęsime triumfavo „BuyPCgame.eu“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:17 val.)Tritaškius taikliau nei dvitaškius mėtę „Dumblo“ krepšininkai įveikė „Kauno Rami“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 22:22 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „ICE“ krepšininkai (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:51 val.)Dantis rodę „BuyPCgame.eu“ vistiek krito prieš „Advokatų Kontorą Konsus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)Bedantį puolimą demonstravę „BuyPCgame.eu“ neprilygo „Ice“ ekipai (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:35 val.)Renesansas ketvirtajame kėlinuke leido „Grizliams“ palaužti „BuyPCgame.eu“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)