BC „Gazuotas pienas“ vs Lituanica (95:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus

2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 21:50 val., peržiūros: 1406

Lapkričio 23 dieną, pirmadienį, Dainavos mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ H pogrupio rungtynės, kuriose BC „Gazuotas pienas“ savo aikštelėje priėmė „Lituanicos“ krepšininkus. Prieš šias rungtynes turnyrinė padėtis abiejų komandų – skirtinga. Aikštelės šeimininkai – pogrupio viršutinėje dalyje (4-1), o „Lituanica“ – paskutinėje pogrupio vietoje (1-4).

Pirmajame kėlinuke „Lituanica“ nepaisė to, jog padėtis grupėje su varžovais yra skirtinga, ir iškart surengė spurtą 3:12. Visgi, aikštelės šeimininkai greitai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir jau pirmajame kėlinuke išlygino rezultatą 17:17.

Antrasis kėlinukas prasidėjo BC „Gazuoto pieno“ spurtu 7:2, tačiau svečių žaidėjo R. Kabašinsko tritaškis leido sumažinti skirtumą iki dviejų taškų 24:22. Tada taiklių tritaškių dėka, šeimininkai spurtavo 13:1 ir nutolo keturiolikos taškų skirtumu. Tačiau „Lituanica“ nepasidavė, geriau sužaidė kėlinuko pabaigą ir priartėjo iki 39:33.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo dviem šeimininkų žaidėjų K. Kokoškos ir M. Stankevičiaus tolimais šūviais, kurie leido vėl įgyti dviženklį pranašumą 45:33. Ir toliau šeimininkai vis didino savo pranašumą ir įgijo dvidešimties taškų persvarą 60:40. Visgi, „Lituanica“ komandos krepšininkai surengė spurtą 1:11 ir po trijų kėlinukų atsilikinėjo dešimčia taškų 61:51.

Paskutinysis ketvirtis susiklostė puikiai BC „Gazuoto pieno“ krepšininkams. Greitos atakos po netaiklių varžovų metimų bei klaidų aikštelės viduryje, taiklūs tolimi metimai leido susikrauti solidžią persvarą ir laimėti rungtynes rezultatu 95:66.

Po rungtynių BC „Gazuoto pieno“ treneris J.Eibukas taip įvertino komandos pasirodymą pirmame rate, kuomet buvo iškovotos penkios pergalės ir patirtas vienas pralaimėjimas: „manau, kad galėjom iškovoti ir visas šešias, tiesiog pirmos varžybos buvo prieš stipriausią šio pogrupio komandą „KTK“ ir vasaros pertrauka davė savo, ne visi žaidėjai susirinko, ko pasekoje ir turime tą vieną pralaimėjimą“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Čipas – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Karolis Kokoška – 17 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Mantas Gasperavičius – 14 tšk., Tomas Bumbulevičius – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Mantas Stankevičius – 11 tšk.

Lituanica: Rimvydas Miliauskas – 15 tšk., Ignas Flenderis – 9 tšk., Dmitrij Kvitka – 9 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 11:37 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ sutriuškino negausiai susirinkusius varžovus (2016 vasario 02 d., antradienis, 01:28 val.)„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą. (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Gazuotas Pienas“ savo aikštėje po atkaklios kovos nusileido SK „Neveronys“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:00 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)