Sparta vs BC „Straight“ (56:80)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

BC „Straight“ nepaliko vilčių „Spartai“

2016 sausio 05 d., Antradienis, 23:06 val., peržiūros: 1167

2016 sausio 5 dieną, Milikonių vidurinėje mokykloje, C lygos, „ALT reklama“ pirmenybėse susitiko „Sparta“ (šeimininkai) ir BC „Straight“ (svečiai). Nuo pat pirmo kėlinio, kai „Spartai“ leido įmesti tik 5 taškus, iki pat rungtynių pabaigos užtikrintai pirmavę svečiai laimėjo šias rungtynes rezultatu – 56:80 (5:23, 10:26, 22:12, 19:19).

Svečiai šias rungtynes pradėjo sausa penkių supuse minučių atkarpa 0:8. Tritaškį pataikė Giedrius Prabulis, o tada dar vienuolika taškų be atsako surinko „Straight“ ir pabėjo 3:19. Du taškus pelnė Juozas Kajokas, o dar keturis pridėjo svečiai ir po pirmo kėlinio – 5:23.

Antras ketvirtis prasidėjo dar penkiais svečių taškais į kuriuos dvitaškiu atsakė Robertas Talevičius – 7:28. Dar viena galinga svečių atkarpa 2:12, pasiuntė „Spartą“ į gilią duobę – 9:40. Keturis taškus pelnė šeimininkai, septynis pridėjo „Straight“ ir skirtumas šoktelėjo dar – 13:47. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė po du taškus ir po dviejų kėlinių – 15:49.

Trečią kėlinį atkarpa 9:4 pradėjo „Sparta“ ir kiek sumažino atsilikimą – 24:53. Dar po šešis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 30:59. Kelinio pabaigą 7:2 laimėjo „Sparta“ ir po trijų kėlinių skirtumas aptirpo iki 24 taškų – 37:61.

Ketvirtame kėlinyje „Sparta“ dar bandė vytis varžovus, tačiau į kiekvieną jų bandymą, sėkmingai atsakydavo svečiai ir „Sparta“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 56:80.

„Sparta“: Giedrius Prabulis – 12 tšk., Šarūnas Sobolis – 11 tšk., Robertas Talevičius – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 25 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Navickas – 19 tšk. (20 atk. kam., 36 naud. bal.), Arūnas Eitutis – 12 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Donatas Truncė – 10 tšk.

BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:46 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:52 val.)„Brentex Trailer“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Spartą“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:52 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)BC „Straight“ antroje rungtynių pusėje palaužė šešiese susirinkusius „Spartos“ krepšininkus (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:14 val.)BC „Straight“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:31 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje privertė pasiduoti „Spartą“ (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 21:04 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)„Baltic transline“ nukovė spartiečius (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:45 val.)