Kauno SRC ‒ 2 vs Kėdainiai (73:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą

2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 22:16 val., peržiūros: 1446

Ketvirtadienio vakarą Kauno SRC sporto salėje įvyko C Lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno SRC-2“ (šeimininkai) ir „Kėdainiai“ (svečiai). Pirmajame kėlinyje „Kėdainiai“ sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą, tačiau „Kauno SRC-2“ savo namų tvirtovėje sugebėjo panaikinti skirtumą. Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova iki paskutinių sekundžių. Minimaliu pranašumu pergalę šventė „Kėdainiai“ , rezultatu – 73:74.

Rungtynėms prasidėjus tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau užtikrinčiau sužaidę „Kėdainiai“ sugebėjo įgyti 7 taškų pranašumą ( 6:13). TOliau „Kauno SRC-2“ ekipai niekaip nepavyko įveikti varžovų gynybos, o svečiai realizavę baudos metimus padidino pranašumą iki dviženklio ( 8:18). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir pranašumas išliko nepakitęs – 11:22.

Antrajam kėlinukui prasidėjus A.Lukauskas iškart smeigė tritaškį ir komandas skyrė 14 taškų. „Kauno SRC-2“ sugebėjo perprasti varžovų gynybą ir tai leido laimėti atkarpą 11:0, kur sušvelnino skirtumą iki 3 taškų ( 22:25). „Kėdainiai“ atsigavo po šalto dušo ir vedami T.Lukoševičiaus atstatė 9 taškų persvarą ( 22:31). Vis dėlto, „Kauno SRC-2“ pajautė žaidimo skonį ir ne tik, kad panaikino skirtumą , bet ir įgijo 2 taškų pranašumą ( 33:31). Likus žaisti mažiau nei minutę svečiai išlygino rezultatą – 33:33.

Trečiajam kėliniui prasidėjus toliau vyko kieta kova tarp varžovų ir keletą greitų atakų surengę „Kėdainiai“ įgijo 5 taškų pranašumą ( 37:42). „Kauno SRC-2“ sugebėjo pataikė tris tritaškius metimus paeiliui ir susigrąžino lyderės vaidmenį ( 56:55). Vis dėlto, A.Lukauskio individualiais veiksmai leido svečiams išlyginti rezultatą – 58:58.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Kėdainiai“ pradėjo „sausa“ atkarpa 6:0 (58:64). „Kauno SRC-2“ ekipos lyderis, P.Aleksynas, smeigė du tritaškius metimus per rankas ir leido savo komandai įgyti minimalų pranašumą ( 69:68). Likus žaisti apie 14 sekundžių „Kėdainiai“ pirmavo trimis taškais, tačiau P.Aleksynas buvo subauduotas metant nuo trijų taškų zonos. „Kauno SRC-2“ narys realizavo tik du iš trijų baudos metimus ( 73:74). Lemiamu momentu „Kėdainiai“ sužaidė užtikrinčiau nei varžovai ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 73:74.

Po laimėtų rungtynių „Kėdainių“ ekipos treneris, K.ZInkus, kalbėjo:“ Iš pradžių gerai žaidėme, tačiau varžovai prisitaikė prie mūsų zoninės gynybos. Pradėjo pataikyti savo metimus. Mes pasimetėme kažkiek.Paskui ilgoji pertrauka mums padėjo, galėjome pailsėti. Toliau vyko taškas į tašką rungtynės ir laimėjome gale.“

Kauno SRC ‒ 2: Paulius Aleksynas – 36 tšk., Rūtenis Žiupsnys – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Bubelis – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Kėdainiai: Tadas Lukoševičius – 38 tšk. (8 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Audrius Lukauskas – 15 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Domantas Tiškus – 13 tšk. (6 išpr. praž.)

Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)Atkaklioje dvikovoje „Šilainiai“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno SRC ‒ 2“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:10 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)Puikias rungtynes sužaidę KK „13“ krepšininkai įveikė Kauno „SRC-2“ ekipą (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 21:58 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:18 val.)44-is taškus pelnęs Paulius Aleksynas vedė „Kauno SRC ‒ 2“ į pergalę (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ eliminavo „Kauno SRC ‒ 2“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)