Dumblas vs Laipsniai (89:81)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 18 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ sezoną pradėjo pergale

2015 spalio 18 d., Sekmadienis, 19:05 val., peržiūros: 1183

Sekmadienį, spalio 18 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Dumblo“ ir svečių „Laipsnių“ ekipos. Jau nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau kiek sėkmingiau pirmojo ketvirčio pabaigą sužaidę šeimininkai įgijo nedidelį pranašumą. Nepaisant to, antrą kėlinuką geriau sužaidę „Laipsnių“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką sušvelnino atsilikimą. Po pertraukos ir toliau kiek geriau puolime atrodę „Dumblo“ žaidėjai vis didino pranašumą, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė devyni taškai. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje veiksmo netrūko. Abi ekipos ir toliau viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau priešininkų spurtą atlaikę aikštės šeimininkai išsaugojo pranašumą bei pirmą pergalę savo rankose. 89:81 (25:17, 20:23, 20:16, 24:25).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atkarpomis, po kurių dviejų taškų pranašumą turėjo aikštės šeimininkai. Kiek vėliau, penkis taškus iš eilės pelnęs „Laipsnių“ žaidėjas M. Galginas išvedė savo ekipą į priekį ir įgijo trijų taškų pranašumą. Įpusėjus pirmam kėlinukui ekipos dar kartelį apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių „Dumblas“ surengė spurtą 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Į tai svečių krepšininkas R. Žalys atsakė taikliu tolimu metimu, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidę „Dumblo“ žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų iki septynių taškų. 25:17.

Antrą ketvirtį aikštės šeimininkai pradėjo pelnydami dar keturis taškus iš eilės ir įgydami jau dviženklį pranašumą. Vis tik, pačiu laiku atsibudę „Laipsniai“ prisiminė, jog reikia ne tik gintis, bet ir pulti, surengė spurtą 0:9, kurio dėka savo atsilikimą ištirpdė iki keturių taškų. Kiek vėliau žaidimas ir vėl išsilygino, tačiau vieną atkarpą kiek geriau sužaidę aikštės šeimininkai ir vėl įgijo dviženklį vienuolikos taškų pranašumą. Prieš pat ilgąją pertrauką prabilo „Laipsnių“ ekipos snaiperiai L. Palivanas ir S.Banaitis, kurių taiklių tolimų metimu dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų. 45:40.

Po ilgosios pertraukos abi komandos taškus rinko kiek vangokai, tačiau pirmieji ledus pralaužė svečių snaiperiai, kurių dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų. Vis tik, iniciatyvos atiduoti neketinę „Dumblo“ ekipos krepšininkai susiėmė ir sužaidę rezultatyvią atkarpą 9:0 susigrąžino dviženklę persvarą. Po to sekė net keturi iš eilės svečių baudų metimai, kurių visi buvo taiklūs. Nepaisant to, trečiojo kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidę aikštės šeimininkai ir vėl atitrūko, taip įgydami solidesnį devynių taškų pranašumą. 65:56.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiai dar metė iššūkį priešininkams ir priartėjo iki šešių taškų, tačiau čia pat sulaukė greito atsako ir jų deficitas vėl išaugo. Nepaisant to, rankų nuleisti neketinę „Laipsniai“ dar pelnė penkis taškus iš eilės ir prisivijo varžovus iki trijų taškų, tačiau ir vėl atsibudę „Dumblo“ krepšininkai susigrąžino septynių taškų persvarą. Iškart po to sekė S. Banaičio baudų metimų virtinė, po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo tik iki dviejų taškų, tačiau lemtingą spurtą 9:0 surengę šeimininkai galutinai atitrūko nuo priešininkų, kas ir lėmė jų pergalę rezultatu 89:81.

„Dumblas“: Deimantas Baltrušis – 22 tšk., Lukas Steikūnas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Vaidas Piešinas – 15 tšk., Tadas Bulotas – 15 tšk. (5 rezult. perd.)

„Laipsniai“: Saulius Banaitis – 26 tšk., Lukas Palivanas – 17 tšk. (13 atk. kam.), Tomas Čeida – 16 tšk., Martynas Galginas – 12 tšk. (11 atk. kam.), Rokas Žalys – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

Visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ pabaigoje neatsilaikė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 17:43 val.)„Laipsniai“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:47 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)Grizliai rungtynių pabaigoje palaužė Dumblas ekipą (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 18:10 val.)Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)„BuyPCgames.eu“ komanda paskutiniame ketvirtyje palaužė „Dumblas“ ekipą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 01:15 val.)KK „Kauno partizanai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 11:15 val.)Grupės lyderių rungtynėse ‒ SK „Neveronių“ pergalė (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 00:03 val.)Galingai startavę „Laipsniai“ susidorojo su „Lapėmis“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)