Brentex Trailer vs BC „Straight“ (51:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 12 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“

2016 sausio 12 d., Antradienis, 21:46 val., peržiūros: 1073

Antradienio vakarą Petrašiūnų mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Brentex Trailer“ ir BC „Straight“ komandos. Iki šio susitikimo šeimininkai buvo iškovoję tris pergales ir patyrę aštuonias nesėkmes (3-8), tuo tarpu BC „Straight“ ekipos sąskaitoje buvo šešios iškovotos pergalės ir patirti keturi pralaimėjimai (6-4).

Pirmojo kėlinuko pradžioje BC „Straight“ iškart atitrūko ir po L. Garnelio dvitaškio pirmavo 5:13. Tačiau kėlinuko pabaigoje pelnyti penki iš eilės šeimininkų komandos žaidėjo V. Fomino taškai neleido svečiams toliau pabėgti ir pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu 13:19.

Antrajame kėlinyje po A. Eitučio ir L. Garnelio taškų BC „Straight“ įpusėjus ketvirčiui jau pirmavo 15:28. Visgi, kėlinuko pabaigoje tiksliau sužaidę „Brentex Trailer“ ekipos krepšininkai priartėjo iki 26:34.

Iki trečio kėlinuko vidurio šeimininkams dar pavyko atsilaikyti prieš BC „Straight“ ir turėti aštuonių taškų deficitą 33:41. Tačiau tada savo žodį tarė svečių ekipos žaidžiantysis treneris E.Rinkevičius, pelnęs aštuonis taškus ir padėjęs savo ekipai nutolti 39:58.

Ketvirtajame ketvirtyje svečiai ir toliau didino savo pranašumą ir sužaidus šešias minutes pasiekė didžiausią persvarą šios dienos rungtynėse 44:73. Visgi, „Brentex Trailer“ žaidė iki pabaigos ir truputį sušvelnino atsilikimą, tačiau rungtynes pralaimėjo rezultatu 51:74.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Brentex Trailer: Tadas Vaitkevičius – 17 tšk., Vaidas Mazaronis – 14 tšk., Valius Fominas – 11 tšk.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 25 tšk., Laimonas Garnelis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Edvinas Rinkevičius – 14 tšk., Gediminas Navickas – 13 tšk. (14 atk. kam.)

emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:52 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių „Spartai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:06 val.)BC „Straight“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:31 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ nugalėjo „Brentex Trailer“ krepšininkus (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:10 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „Brentex Trailer“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Akademijai“ nugalėti „Brentex Trailer“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:17 val.)