Compensa vs LejuoTransa (73:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Pirmajame šešioliktfinalio mače ‒ lengva Compensa pergalė

2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 962

Vasario 29 dieną, pirmadienį, Saulės gimnazijoje vyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio C lygos, „Rind“ pirmenybių, mažosios taurės šešioliktfinalio rungtynės, tarp vietos „Compensa“ ir svečių „LejuoTransa“ ekipų. Rungtynių pradžią buvo įtempta ir nei vienai ekipai nepavyko toliau atitrūkti. Tačiau antrąjį kėlinuką galingai sužaidę Compensa krepšininkai įgyjo didelį pranašumą, kurio svečiams nepavyko likviduoti iki rungtynių pabaigos. Compensa pirmajame šešioliktfinalio mače šventė nesunkią pergalę rezultatu – 73:55.

Susitikimas prasidėjo penkiais šeimininku taškais be atsako. Pirmasis „LejuoTransa“ ekipai taškus pelnė R.Rutkauskas pataikydamas iš toli ir rezultatas tapo – 5:3. Įpusėjus kėlinukui svečiai persverė rezultatą savo naudai – 9:11. Per likusį kėlinuko laiką tai viena tai kita komanda turėjo minimalų pranašumą. Tačiau baigiantis kėlinukai du M. Siriūnaičio dvitaškiai leido „Compesa“ ekipai pirmauti trimis taškais – 19:16.

Antrajame kėlinuke šeimininkai pelnė pirmus keturis taškus ir turėjo rekordinę persvarą – 23:16. Į tai atsakė R.Rutkauskas pataikydamas iš toli (23:19). Pastaris per rungtynes išmetė net 25 tritaškius. Šeimininkai vis tolo, sužaidus pusę kėlinuko turėjo aštuonių taškų pranašumą – 29:21. Po M. Samuolio taiklių baudos metimų skirtumas išaugo į dviženklį skaičių. Svečiai buvo pasimetę, darė daug klaidų, o „Compensa“ greitomis atakomis ir toliau žudė varžovus. Po dviejų kėlinukų „Compensa“ turėjo net dvidešimt vieno taško persvarą – 46:25.

Po ilgosios pertraukos svečiams toliau nesisekė priartėti prie savo varžovų, tačiau trečiąjį kėlinuką pastarieji laimėjo 10:17. Paskutiniajame kėlinuke prasidėjo pražangos, po kurių net du „Compensa“ žaidėjai buvo išvaryti iš aikštelės, nes peržengė pražangų limitą. Kaip bebūtų šeimininkams tai nesutrukdė ir toliau bėgti į greitas atakas, kuriose pelnė net 28 taškus, o jų varžovai vos 2. Pirmajame šešioliktfinalio mače „Compensa“ šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 73:55.

Atsakomosios rungtynės vyks kovo 9 dieną, 21:40.

P.Sutkus („Compensa“):

„pergalę lėmė šalti nervai, neįsivėlėme į jų žaidimą, pristabdėmę jų greitas atakas, dabar laukiame antrosios kovos, antroje dvikovoje stengsimės išlaikyti viską taip kaip yra, čia varžovams dabar reikia kažką tobulinti“

Naudingiausi žaidėjai:

Compensa: Martynas Siriūnaitis – 24 tšk. (13 atk. kam.), Justas Medekšas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Merūnas Visockis – 14 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

LejuoTransa: Rytis Rutkauskas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Domantas Lelešius – 8 tšk., Matas Metelionis – 7 tšk.

Pagirtinai krepšį atakavusi „Compensa“ pasiekė pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:22 val.)„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)Po permainingos kovos „OnRoll“ kiek netikėtai įveikė „Compensa“ komandą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)„KMAIK“ ekipa namuose įveikė „Compensa“ krepšininkus (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 21:47 val.)KK „Kauno partizanai“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 22:32 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)Pranašumo neišsaugojusi „LejuoTransa“ patyrė apmaudžią nesėkmę (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:52 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Compensa“ ekipos. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)Bištono SC „Olimpas“ pasiekė pergalę nerezultatyviuose varžybose. (2015 spalio 27 d., antradienis, 00:06 val.)