SK „Neveronys“ vs Kėdainiai (83:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą

2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 18:56 val., peržiūros: 1582

Sekmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko SK „Neveronys“ (šeimininkai) ir „Kėdainiai“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau ketvirtajame kėlinyje užtikrinčiau sužaidė SK „Neveronys“ ekipa, kuri iškovojo pergalę, rezultatu – 83:77.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų tritaškių konkursu, kur abi komandos tritaškius metė beveik tobulai ( 18:11). SK „Neveronys“ toliau išlaikė didesnį tempą ir susikrovė 9 taškų pranašumą ( 22:13). Svečių puolimas buksavo ir šeimininkai prieš antrą kėlinuką išlaikė dviženklį pranašumą – 28:18.

Antrą ketvirtį „Kėdainiai“ pradėjo „sausa“ atkarpa 11:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 28:29). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. L.Stankevičius smeigė du tritaškius metimus, kur leido šeimininkams atstatyti 8 taškų pranašumą ( 45:37). Likus žaisti apie dvi minutes SK „Neveronys“ puolimas apstojo, o svečiai sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 4 taškų – 47:43.

Trečiam kėlinukui prasidėjus abi komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 54:48). Vis dėlto, „Kėdainiai“ surengė keletą greitų atakų, kur skirtumas sumažėjo iki minimumo ( 54:53), tačiau iškart sulaukė atsako iš varžovų ( 61:55). Kėlinuko pabaigoje „Kėdainiai“ suaktyvino savo gynyba, kur pabaigė kėlinuką 7:0 atkarpa – 61:62.

Ketvirtame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. Su kiekviena ataka keitėsi pirmaujanti komanda ( 71:71). Pirmieji spurtą surengė SK „Neveronys“ ekipa, kuri komandino žaidimo dėka spurtavo 8:0 atkarpa ( 81:74). „Kėdainiai“ nenuleido rankų ir apmažino skirtumą iki 4 taškų, tačiau šeimininkai išlaikė iniciatyvą savose rankose ir iškovojo pergalę, rezultatu – 83:77.

Po laimėtų rungtynių SK „Neveronys“ ekipos treneris, J.Virbickas, teigė:“ Kažkaip viduryje sezono pradėjo negausiai rinktis, bet kas ateina, stengiasi kovoti visas rungtynes. Šiandien irgi buvo momentas, kai buvome nuleidę galvas, bet gale rungtynių pakėlėm galvas – sukovojom, kritom ir laimėjom.“

SK „Neveronys“: Laurynas Stankevičius – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Evaldas Jurgaitis – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Aurimas Švelnys – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Justinas Virbickas – 11 tšk.

Kėdainiai: Tadas Lukoševičius – 28 tšk. (5 rezult. perd.), Gytis Skarupskas – 14 tšk., Domantas Tiškus – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Audrius Lukauskas – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)SK „Neveronys“ buvo neįkandamas riešutas „Laipsniams“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:11 val.)BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:06 val.)SK „Neveronys“ buvo negailestingi Birštono SC ‒ „Olimpui“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:49 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)SK „Neveronys“ pusfinalį pradėjo pergale po pratęsimo (2016 balandžio 20 d., trečiadienis, 23:31 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai įveikė ir Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkus (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)