Randeris vs Laipsniai (47:72)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 06 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Laipsniai“ ketvirtąjame kėlinyje įveikė „Randerį“

2015 lapkričio 06 d., Penktadienis, 23:54 val., peržiūros: 1381

Penktadienio vakarą buvo sužaistos dar vienerios Kauno krepšinio C lygos „ALT reklama“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės. Šeimininkai „Randeris“ priėmė svečių „Laipsnių“ krepšininkų mestą iššūkį. Rungtynės prasidėjo kiek nerezultatyviai. Įpusėjus kėliniui nei viena komanda dar nebuvo susikrovosi jokio pranašumo. Tik baigiantis ketvirčiui šeimininkai po dviejų iš eilės taiklių Laimono Steponavičiaus tritaškių išsiveržė į priekį 13:10.

Antrajame ketvirtyje komandos pajuto žaidimo ritmą ir aikštelėje buvo mažiau žaidimo broko. Svečiai iškart ėmėsi mažainti savo atsilikimą, bet persverti rezultatą savo komandos naudai jiems nepavyko. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė tie patys 3 taškai (22:19). Po minutės pertraukėlės „Laipsniai“ į aikštelę grįžo kovingai nusiteikę ir po sėkmingai sužaistos atkarpos 8:0, jie įgijo 4 taškų persvarą. Tačiau likusį kelinuko laiką šeimininkai sužaidė užtikrintai ir prieš ilgąją pertrauką jų deficitas buvo tik 1 taškas – 28:29.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau nemažino apsukų ir didino savo pranašumą, kuris įpusėjus ketvirčiui jau buvo 8 taškai. „Randeris“ kaip įmanydami stengėsi pasivyti savo varžovus ir po tolimo L. Steponavičiaus tolimo metimo komandas skyrė 4 taškai. Šį kartą likusį kėlinio laiką drausmingiau žaidę svečiai savo pranašumą sugebėjo dar labiau padidinti. Prieš lemiamą ketvirtį „Laipsniai“ jau turėjo apčiuopiamą 9 taškų pranašumą 44:53.

Ketvirtąjame kėlinuke intrigos šeimininkams nepavyko atkurti. Nors jie ir pelnė pirmuosius taškus ketvirtyje, tačiau po to pralaimėta atkarpa 0:12 palaidojo jų viltis šiandien dar pakovoti dėl pergalės. Skirtumui šoktelėjus iki 15 taškų, rungtynių nugalėtojas tapo aiškus, šeimininkams nepavyko sukurti stebuklo ir atlošti tokį didelį deficitą Niekaip neradą būdų kaip rezultatyviai užbaigti atakas, jie per kėlinį pelnė vos 3 taškus, o į savo krepšį jų praleido – 19. Ketvirtąjame kėlinuke sužibėjusi svečių komanda šventė pergalę rezultatu 47-72.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Artūras Jankevičius įvardino pagrindines pergalės priežastis: „Galbūt antroje pusėje varžovai pradėjo nebepataikyti ir nuvargo, o mes per ilgąją pertrauką padarėme išvadas. Po pertraukos pradėjome daugiau žaisti komandiškai, daugiau perdavimų. Komandiškai pradėjome gintis – išsiketinėti, padėti vienas kitam ir laimėjome. Trumpai tariant :šiandian laimėjo komandinis žaidimas“

Randeris: Laimonas Steponavičius – 23 tšk., Deividas Leonavičius – 10 tšk., Mantas Žemaitis – 6 tšk.

Laipsniai: Tomas Čeida – 21 tšk., Artūras Jankevičius – 12 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Martynas Galginas – 12 tšk. (15 atk. kam.), Vytautas Kereišius – 12 tšk.

„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)„MRU VSF“ po pratęsimo įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 21:55 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Compensa“ ekipos. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Laipsniai“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“ (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:14 val.)