Elektrėnai vs KMAIK (83:94)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

„KMAIK“ iškovojo nelengvą pergalę Elektrėnuose.

2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 18:12 val., peržiūros: 1371

Sekmadienį, vasario 14 dieną, Elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „C“ lygos Mažosios taurės „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Elektrėnai“ ir svečių teisėmis žaidę „KMAIK“ ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti „Elektrėnų“ ekipai, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (27:25). Antrasis kėlinys kiek geriau susiklostė „KMAIK“ ekipai, kuriai po dviejų kėlinių pavyko įsiveržti į priekį 1 tašku – (46:47). Trečiasis kėlinys vėl geriau susiklostė svečių ekipai, kuriai pavyko padidinti skirtumą iki 7 taškų – (64:71). Ketvirtame kėlinyje „KMAIK“ ekipai pavyko išlaikyti įgytą persvarą ir laimėti rungtynes rezultatu – (83:94)

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Elektrėnų“ ekipos 4 pelnytais taškais, vėliau sekė pirmieji „KMAIK“ ekipos pelnyti 3 taškai ir sužaidus 2 minutes priekyje buvo šeimininkai – (4:3). Sužaidus dar apie minutę svečiams pavyko išlyginti rezultatą – (6:6). Prabėgus dar 3 minutėms šeimininkams pavyko vėl atitrūkti 5 taškais – (19:14). Kėliniui baiginėjantis „KMAIK“ ekipai pavyko šiek tiek priartėti iki 2 taškų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (27:25).

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo „Elektrėnų“ ekipai, kuri sužaidus 3 minutes sugebėjo padidinti skirtumą iki 8 taškų – (37:29). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai surengė spurtą – (2:14) po kurio pirmaujanti ekipa pasikeitė – (39:41). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė žaisti taškas į tašką, „Elektrėnų“ ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki vieno taško ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (46:47).

Trečiasis kėlinys prasidėjo „KMAIK“ ekipos laimėta 2 minučių atkarpa – (2:8), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 7 taškų – (48:55). Vėliau sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus „Elektrėnų“ ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki 3 taškų – (56:59). Antroje kėlinio dalyje svečiams vėl pavyko šiek tiek padidinti skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (64:71).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dar viena laimėta svečių atkarpa – (4:11), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 14 taškų – (68:82). Sužaidus dar 3 minutes šeimininkų ekipai pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą iki 7 taškų – (78:85). Per likusį laiką „KMAIK“ ekipa išsaugojo pranašumą savo pusėje ir išlaikė iki rungtynių galo. Rungtynės baigėsi rezultatu – (83:94).

Po laimėtų rungtynių "KMAIK" ekipos treneris klabėjo: "Pavyko sužaisti lygias rungtynes. Visos rungtynės buvo tokios be bangavimo, gal truputi momentais buvome supanikavę, bet komanda laikėsi drausmės, vienas kitam labai padėjo gynyboje, to pasakoje turime pergalę."

Po pralaimėtų rungtynių "Elektrėnų" ekipos treneris kalbėjo: "Varžovai buvo šiandieną stipresni."

Elektrėnai: Rytis Kijanskas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Povilas Makūnas – 17 tšk., Artūras Paškevičius – 15 tšk., Evaldas Kertenis – 14 tšk. (18 atk. kam.)

KMAIK: Imantas Šturma – 32 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Gražvydas Mockus – 28 tšk. (10 atk. kam.), Arnas Petrauskas – 23 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„KMAIK“ iškovojo dramatišką pergalę (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 05:16 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„KMAIK“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Komandos X“ rankų. (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:27 val.)„ASU“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Elektrėnus“ (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„KMAIK“po įnirtingos kovos išsivežė pergalę iš „Kauno NTI ‒ PN“ valdų (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:40 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje pergale džiaugėsi „Elektrėnai“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)