Ryterna Group vs Kėdainiai (77:80)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kėdainiai“ panaikino 19-os taškų deficitą ir po pratęsimo šventė pergalę prieš „Ryterną“

2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 02:43 val., peržiūros: 1203

Antradienį buvo sužaistos dar vienerios Kauno krepšinio C lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Ryterna Group“ ir svečių „Kėdainių“ komandos. Mačą geriau pradėjo svečiai ir po 5 iš eilės taškų, kuriuos pelnė D.Čepas, įgijo apčiuopiamą persvarą. Tiesa, neilgam. Po šalto dušo atsibudę šeimininkai laimėjo atkarpą 7:0 ir perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas. Įpusėjus ketvirčiui „Ryterna“ pirmavo rezultatu 13:10. Likusį kėlinio laiką abi komandos apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, tačiau svečiams priartėti nepavykdavo. Tik paskutinę kėlinuko ataką taiklus D. Čepo tolimas metimas išlygino rezultatą – 19:19

Antrasis ketvirtis prasidėjo panašiu scenarijumi, kaip ir pirmasis. Svečiai jį pradėjo pirmieji pelnydami taškus, tačiau šeimininkai vėl laimėjo atkarpą ir išsiveržė į priekį. Sužaidus apie pusę kėlinio laiko kėdainiškiams pagaliau pavyko, po ilgesnės pertraukos, išsiveržti į priekį 28:30. Svečių komandos krepšininkai kaip įmanydami stengėsi nutolti nuo varžovų dar iki ilgosios pertraukos, tačiau to padaryti nepavyko, „Ryterna“ į varžovų rezultatyvias atakas atsakydavo tuo pačiu. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos taškas 38:39.

Po pertraukos krepšininkai sugrįžo į aikštelę. Pirmuosius kėlinio taškus „Ryternai“ pelnė Justas Mozerskis, tačiau jau kitoje atakoje taikliu tritaškiu atsakė L.Valuckas. Tada šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo atkarpą 14:5. Prie jos labiausiai prisidėjo A.Silvestravičius ir M.Andriušaitis. Skirtumas šoktelėjo iki dviženklio skaičiaus. „Kėdainių“ krepšininkai kuriam laikui sutvarkė bėdas gynyboje ir vėl sumažino atsilikimą iki vienženklio 56:48. Kai atrodė, jog kėdainiškių reikalai tvarkosi Tadas Lukoševičius buvo nubaustas technine pražanga ir jo komanda pralaimėjo dar vieną „sausą“ atkarpą 8:0 ir po trijų kėlinių jau turėjo 17-os taškų deficitą – 65:48.

Ketvirtasis kėlinys jau tradiškai prasidėjo rezultatyvia svečių ataka. Tuoj pat 4 taškus iš eilės pelnęs A.Silvestravičius padidino „Ryternos“ persvarą iki rekordinės atžymos – 19-os taškų.

Nors atrodė, kad šiose rungtynese intrigos nebebus ir likęs žaisti laikas tik formalumas, svečiai kilo į lemiamą šturmą. Aktyvaus zoninio spaudimo pagalba jie išprovokavo nemažai varžovų klaidų, o perimtus kamuolius pavertė lengvais taškais iš greito puolimo. Skirtumas greit sumažėjo iki 10 taškų. Šeimininkų puolimas išsiderino, jiems nepavykdavo surengti rezultatyvios atakos, o „Kėdainių“ krepšininkai geležinės gynybos dėka mažino atsikimą. Likus žaisti mažiau nei pusę minutės komandas skyrė 6 taškai. Svečiai pelnė 2 taškus, po to pridėjo dar dvitaškį su pražanga ir skirtumas buvo minimalus 70:69. „Ryternai“ baudos metimais įtvirtinti pergalę progą turėjo D.Karosas, tačiau abi tikslo nepasiekė. Kovojant dėl kamuolio, po baudos metimo, pražangą išprovokavo D.Tiškus ir galėjo savo komandai išplėšti pergalę, tačiau realizavo tik vieną metimą iš dviejų ir išlygino rezultatą 70:70, per likusias sekundes niekam nepavyko pelnyti taškų, o tai reiškė, kad bus žaidžiamas pratęsimas.

Pratęsime šviežesni ir daugiau jėgų išsaugoję atrodė kėdainiškiai. Jiems 5 taškus iš eilės pelnė Dovydas Čepas. Šeimininkai dar sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 2 taškų – 73:75, tačiau tai buvo viskas. Likusį laiką kėdainiškiai laikė žaidimo vadžias savo rankose ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:80.

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 23 tšk. (19 atk. kam.), Mindaugas Andriušaitis – 15 tšk., Darius Karosas – 14 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Justas Mozerskis – 10 tšk.

Kėdainiai: Dovydas Čepas – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Laurynas Valuckas – 15 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

AKROM1K2015 lapkričio 10 d., 23:13 val.
Idomiai sekretoriatas dirba, Andriusaitis 2 tritaskius pataike is 2 bet kazkodel uzskaitytas 1, visiska betvarke. Kas ka nori tas ta daro, teisejei isvis pasimete
Puikiai „Kėdainių“ sužaista antroji pusė leido leido pasiekti lengvą pergalę prieš United ‒ „Alta transportą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:09 val.)„Kėdainiai“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Buritus“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)Solidų pranašumą iššvaistę Baltijos „Mirtini pingvinai“ po pratęsimo krito prieš „Ryterna Group“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:42 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Hidraulinės sistemos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš Kėdainius (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Kėdainiai“ pergalingai pradėjo C lygos startą (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje nugvelbė pergalę iš „Birštono SC – „Olimpo“ krepšininkų panosės (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 00:15 val.)