Green Death vs Laipsniai (59:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Antroje rungtynių pusėje dominavę „Laipsniai“ įveikė „Green Death“ ir išlygino serijos rezultatą

2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 22:03 val., peržiūros: 1147

Kovo 14 dieną, pirmadienį, įvyko „ALT reklamos“ C lygos, Mažosios taurės, antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Green Death“ bei svečių statusą turėjusių – „Laipsnių“ ekipos. Pirmąsias šių ekipų tarpusavio rungtynes vakar rezultatu 73:65 buvo laimėję „Green Death“ krepšininkai, kurie ir pirmavo serijoje iki dviejų pergalių 1:0.

Rungtynės prasidėjo abiejų ekipų lyderių taikliais metimais. Tiek „Green Death“ lyderis P.Aleksonis, tiek „Laipsnių“ lyderis M.Liepa nuo pat rungtynių pradžios parodė, jog daug kas šiose rungtynėse priklausys nuo sėkmingo jų žaidimo. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui P.Aleksonis sumetė du baudos metimus, po kurių šeimininkai pirmavo 10:9. Tada sekė greitas „Green Death“ spurtas 7:0, tačiau kėlinuko pabaigoje kelias minutes tuščiai žaidė šeimininkai, tačiau tai nesutrukdė jiems pirmauti. Kėlinukas pasibaigė rezultatu 17:12.

Antrą kėlinuką pradėjo A.Grabauskas, pataikęs tritaškį, po kurio rezultatas tapo 20:12. Tačiau į tai „Laipsniai“ atsakė puikiu M. Patašiaus žaidimu, kurio pagalba svečiai priartėjo iki 24:19. Du iš eilės tolimi metimai padėjo „Green Death“ ekipai padidinti savo persvarą iki dviženklės 31:19. Iki kėlinuko pabaigos svečiams nepavyko labiau priartėti, o įpusėjus rungtynėms rezultatu 35:25 pirmavo „Green Death“.

Nors įpusėjus trečiajam ketvirčiui šeimininkai po P. Kliauzos tolimo šūvio dar pirmavo 47:38, tačiau „Laipsniai“ antroje kėlinuko pusėje aktyvia gynyba neutralizavo „Green Death“ lyderį P. Aleksonį. Kiti šeimininkų žaidėjams nepavyko perimti lyderio rolės, kuo puikiai pasinaudojo „Laipsniai“. Kėlinuko pabaigoje du iš eilės tritaškius pataikė M.Liepa, dvitaškį pridėjo M.Patašius ir svečiai besibaigiant kėlinukui jau pirmavo 49:51.

Pagavęs gerąją bangą žaidime M.Liepa ir toliau tempė savo ekipą paskui save. Po jo septynių iš eilės taškų „Laipsniai“ atitrūko 49:58. Nors dar ir pavyko „Green Death“ ekipai sumažinti varžovų pranašumą iki 53:58, tačiau svečiai savo turimos persvaros jau nebepaleido, iškovojo pergalę rezultatu 59:66, taip išlygindami serijos rezultatą. Trečiosios ir lemiamos šių ekipų rungtynės yra numatytos kovo 20 d., sekmadienį, 15:30, A. Sabonio sporto centre.

„Antroje rungtynių pusėje komandos žaidimas visiškai pasikeitė lyginant su pirmąja. Ką kalbėjote per pertrauką“?

„Laipsnių“ ekipos žaidėjas S.Banaitis: „mes nutarėm, kad reikia vieną jų žaidėją uždengti. Ir keistis. Iš pradžių šios taktikos nenaudojom, ir primetė mums trajakų. Po to pradėjome jį dvigubinti ir tas pasiteisino, iš tikrųjų. Smagu, išplėšėm pergalę, dabar laukia trečias mūšis ir tikėkimės bus mūsų naudai“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Green Death: Petras Aleksonis – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Valdas Valksmanas – 9 tšk., Igoris Konovalenko – 9 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 26 tšk. (10 atk. kam.), Mantautas Patašius – 20 tšk. (10 atk. kam.), Saulius Banaitis – 6 tšk.

Antroje pusėje „Randeris“ neprilygo „Green Death“ (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:10 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)Puiki rungtynių pradžia nulėmė „Green Death“ komandos pergalę (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)Vos penkiese į pirmas rungtynes susirinkę „Laipsniai“ palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:28 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)Net 19 taškų deficitą panaikinę „KMAIK“ krepšininkai sugebėjo palaužti „Green Death“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:05 val.)Varžovų lyderį neutralizavusi „Green Death“ komanda aštuntfinalio serijoje įsiveržė į priekį (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)