BC „Straight“ vs Kauno technikos kolegija (79:83)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 09 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Kauno technikos kolegijos krepšininkai po atkaklios kovos palaužė BC „Straight“ komandą.

2016 vasario 09 d., Antradienis, 22:18 val., peržiūros: 1340

Vasario 9 dieną, antradienį, Petrašiūnų vidurinėje mokykloje vyko C lygos antrojo turo rungtynės tarp BC „Straight“ ir Kauno technikos kolegijos. Iki šių rungtynių BC „Straight“ ekipa turnyrinėje lentelėje užimė 5-ają vietą, o Kauno technikos kolegija buvo 3. Kauno technikos kolegijos krepšininkai siekė užimti 2-ają vietą grupėje ir aplenkti savo priešininkus „Elektromontuotojus“.

Pirmąjame kėlinyje BC „Straight“ komanda parodė, kad šiandien jie yra nusiteikę kovoti dėl pergalės ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 16:12. Rungtynių metu taip pat netrūko įvairiausių emocijų, kurias kėlė rungtynių greitis ir didelis noras laimėti.

Antrąjame kėlinyje kova tik sustiprėjo. Abi komandos rodė didžiulį norą laimėti, tačiau savo pranašumą antrąjame kėlinyje parodė Kauno technikos kolegijos krepšininkai ir švieslentėje po 2 kėlinių šviete 32:35 „KTK“ naudai.

Trečiasis kėlinys nuo pirmųjų dviejų nesiskyrė, nes „KTK“ ekipa po ilgosios pertaukos į aikštelę išbėgo tokia pat grėsminga kaip ir prieš tai. BC „Straight“ ekipa liejo prakaitą taip pat, tačiau jiems niekaip nepavyko persverti rezultato ir trečiajame kėlinyje. Rezultatas po triejų kėlinių 51:59 „KTK“ naudai.

Ketvirtasis kėlinys buvo tarsi karo laukas. BC „Straight“ ekipai tai buvo paskutinis mušis išplėšti pergalę ir skirtumas nebuvo neatlošiamas. Visgi tai buvo paskutinis kėlinukas ir jame jėgų nebebuvo tiek kiek jų buvo prieš tai, todėl tai paveikė ir abiejų komandų ginybas. Jos per ketvritąjį kėlinį pelnė 52 taškus. BC „Straight“ komanda po sunkios ir įtemtos kovos ketvritąjį kėlinį laimėjo rezultatu 28:24, tačiau to nepakako ir pergalę šventė Kauno technikos kolegija rezultatu 79:83.

Naudingiausi nugalėtojų gretose buvo Gvidas Kačiušis atlikęs dvigubą dublį ir pelnęs net 35 taškus taip pat atkovojęs 16 kamuolių. Prie jo prisidėjo Klaidas Jankaitis pelnęs 19 taškų atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir išpravokavo 11 pražangų. Taipogi Šarūnas Krilavičius – 13 tšk. (13 atk. kam.), Vytautas Alonderis – 12 tšk.

BC „Straight“ ekipos naudingiausi žaidėjai Laimonas Garnelis – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Arūnas Eitutis – 18 tšk., Gediminas Navickas – 15 tšk., Mantas Ungurys – 14 tšk., Gediminas Jeršovas – 10 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai atsirevanšavo „Sparta“ vyrams (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 20:16 val.)Kauno technikos kolegija palaužė KMAIK (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 21:48 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)„Kauno technikos kolegija“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Gazuotą pieną“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 19:54 val.)