LejuoTransa vs LCP KK „Partizanas“ (66:56)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 20 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Lejuotransa“ turėjo vargo su LCP KK „Partizanu“

2015 lapkričio 20 d., Penktadienis, 23:30 val., peržiūros: 1335

Penktadienį (11.20) Kauno technikos kolegijoje įvyko „C“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Lejuotransa“ (šeimininkai) ir LCP KK „Partizanas“ (svečiai). Po atkaklios kovos stipresni buvo šeimininkai – 66:56 (14:8, 16:18, 15:15, 21:15).

Jau pirmajame kėlinyje judresni ir aktyvesni „Lejuotransos“ krepšininkai įgijo pranašumą. LCP KK „Partizanui“ sunkiai sekėsi rinkti taškus ir daugiausiai baudos metimais, svečiai sukrapštė aštuonis taškelius. „Lejuotransos“ puolimas taip pat neblizgėjo, tačiau po pirmojo kėlinuko šeimininkai pirmavo – 14:8.

Antrajame kėlinyje svečiai atrodė gyvesni ir pradėjo mažinti atsilikimą. Visgi kėlinukui įpusėjus abi komandos jau turėjo po keturias komandines pražangas ir abiems ekipoms dažniau tekdavo stoti prie baudos metimų linijos. „Lejuotransa“ išlaikė kelių taškų pranašumą ir pirmavo – 30:26

Po ilgosios pertraukos nei viena ekipa nesugebėjo įgyti ženklesnio pranašumo ir žaidimas toliau išliko pakankamai lygus. Po trijų kėlinių šeimininkai išleikė keturių taškų persvarą.

Ketvirtasis kėlinys priklausė „Lejuotransai“. Jau kėlinio pradžioje šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir sugebėjo jį išssaugoti iki rungtynių pabaigos. LCP KK „Partizanas“ dar bandė gelbėtis spausdamas, tačiau šeimininkai atsilaikė ir iškovojo pergale – 66:56.

LejuoTransa: Paulius Jankauskas – 14 tšk., Eitvydas Rinkevičius – 13 tšk. (12 atk. kam.), Redas Jakubauskas – 11 tšk., Simas Uvarovas – 11 tšk.

LCP KK „Partizanas“: Paulius Puštelninkas – 12 tšk., Tomas Gudas – 11 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Povilas Urbonas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Po rungtynių, nugalėtojų ekipos žaidėjas, Rytis Rutkauskas, pakomentavo rungtynių eigą:

- Ko gero, tai pačios prasčiausios sezono rungtynės, nei vienas nejautėme savo žaidimo, prametėme daug metimų, klaidos buvo reikšmingiausias faktorius, ko gero, todėl tokios lygios varžybos buvo. O šiaip pasiekėme savo tikslą ir iškovojome pergalę.

„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„LejuoTransa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)BK Centre ‒ 2 nukovė LCP KK „Partizanas“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 17:54 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)„KMAIK“ didesnio pasipriešinimo iš LPC KK „Partizanas“ ekipos nesulaukė. (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:13 val.)Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)„LejuoTransa“ paskutinėmis minutėmis vos išsaugojo pergalę savo rankose (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:22 val.)