ASU vs VU KHF (84:87)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“

2015 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 22:34 val., peržiūros: 1204

Ketvirtadienio vakarą ASU sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ASU“ (šeimininkai) ir „VU KHF“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova. Rungtynių nugalėtojas nebuvo aiškus iki pat paskutinių sekundžių. Vis dėlto, užtikrinčiau pabaigą sužaidė „VU KHF“ , kurie iškovojo pergalę, rezultatu – 84:87.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „VU KHF“, kurie per keletą minučių įgijo 7 taškų pranašumą ( 2:9). „ASU“ ekipos puolimas atsigavo ir skirtumą sumažino iki trijų taškų, tačiau svečių penketukas surengė spurtą, kurį laimėjo 9:0 ( 10:22). Kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko sušvelninti skirtumą iki 8 taškų – 16:24.

Antrajam ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko nuožmi kova ( 23:32). „ASU“ ekipos narys, G.Šreiberis, individualiais veiksmais leido savo komandai sušvelninti skirtumą iki 5 taškų. O dar po keletos minučių šeimininkai greitomis atakomis ne tik, kad išlygino rezultatą, bet ir persvėrė į savas rankas ( 44:40). „VU KHF“ toliau nepavyko atsigauti po nokdauno , o „ASU“ išsaugojo susikrautą pranašumą – 47:43.

Po ilgoios pertaukos „VU KHF“ ekipa pailsėjusi po pertraukos vėl pradėjo demonstruoti savąjį žaidimą ir tai leido persverti rezultatą į savas rankas ( 55:56). Toliau ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis. Likus žaisti apie dvi minutes svečiai pademonstravo charakterį ir laimėjo atkarpą 9:0, kur prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 7 taškų pranašumą – 63:70.

Ketvirtajam kėlinukui prasidėjus „ASU“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir po trijų taiklių tritaškių metimų ( G.Šiušė) išlygino rezultatą ( 74:74). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir likus žaisti apie dvi minutes rezultatas vėl lygus ( 84:84). Vis dėlto, „ASU“ ekipai nepavykdavo apsiginti nuo aštrių varžovų atakų, o tuo pasinaudoję svečiai padidino skirtumą iki trijų taškų. Šeimininkai turėjo dar galimybė išplėšti pratęsimą, tačiau visi keturi tolimi metimai skriejo pro šalį. „VU KHF“ iškovojo sunkią pergalę – 84:87.

Po laimėtų rungtynių „VU KHF“ ekipos žaidėjas, D.Ladyga, kalbėjo:“ Pirmojoje pusėje, pirmajame kėlinyje sužaidė gerai, bet paskui „prasileidome“ daug metimų ir to pasakoje jie susikrovė pranašumą. Antroje pusėje po truputį mažinom skirtumą ir galiausiai persvėrėm į savas rankas.Ant galo išplėšeme pergalę, o nors galėjome praleimėti.“

ASU: Giedrius Šreiberis – 28 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam.), Gytis Šiušė – 19 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Marius Trumpickas – 19 tšk., Vaidotas Levanauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

VU KHF: Lukas Jakštas – 27 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Matas Toliušis – 26 tšk. (6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Vytis Bulkevičius – 16 tšk. (10 rezult. perd.), Aurimas Kiveris – 12 tšk. (14 atk. kam.)

„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)Užtikrintai žaidęs Veiverių „Amberis“ nugalėjo „ASU“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)Puikiai sužaidę antrą pusę, „Kaišiadorys“ nugalęjo „ASU“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 06:14 val.)„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“ (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:14 val.)„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)„Ragų“ penketukas atsilaikė prieš „VU KHF“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:37 val.)G. Šreiberio metimas padovanojo pergalę „ASU“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„ASU“ penketukas įrodė pranašumą prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)Kovoje iki pat pabaigos stipresni buvo „VU KHF“ krepšininkai (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 18:36 val.)