Veiverių „Amberis“ vs ASU (75:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Užtikrintai žaidęs Veiverių „Amberis“ nugalėjo „ASU“

2015 lapkričio 19 d., Ketvirtadienis, 00:48 val., peržiūros: 1231

Trečiadienio vakarą Garliavos A. Mitkaus pgr. m-klos sporto salėje buvo žaistos dar vienerios KKL C lygos, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų Veiverių „Amberis“ ir svečių „ASU“ komandos. Rungtynės prasidėjo abiems komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis. Šeimininkai po sėkmingai sužaistos atkarpos kėlinuko viduryje jau susikrovė apčiuopiamą persvarą – 13:7. Likusią ketvirčio pusę vyravo lygus žaidimas. Nei viena komanda nesugebėjo sumažinti ar padidinti skirtumą – 19:13.

Antrąjį kėlinuką galingai pradėję „ASU“ krepšininkai sumažino savo deficitą iki minimumo 19:18. Įpusėjus ketvirčiui svečiai net sugebėjo įgyti 3 taškų pranašumą, bet kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai prieš ilgąją pertrauką ne tik susigražino persvarą, bet ir susikrovė dviženklį pranašumą – 45:33.

Po ilgosios pertraukos Veiverių „Amberis“ nemažino apsukų ir netrukus susikrovė jau triuškinančią 18 taškų persvarą. Tačiau jos ilgai išlaikyti nepavyko, įpusėjus kėliniui svečių komanda sušvelnino savo atsilikimą – 58:46. Nors skirtumas vėl buvo šoktelėjęs iki 15-os, bet šį kartą kėlinuko pabaigą brandžiau sužaidę studentai prieš lemiamą kėlinį sumažino varžovų persvarą iki vienženklio skaičiaus – 61:52.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo „ASU“ rezultatyvia ataka. Abiems komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus, padaugėjo klaidų. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio laiko komandas skyrė tie patys 9 taškai 67:58. Svečiai kilo į lemiamą šturmą ir po Skirmanto Kadziausko tritaškio komandas skyrė jau tik 3 taškai, o žaisti liko apie minutę. Deja, bet tai buvo viskas ką svečiams pavyko nuveikti šiose rungtynėse. Veiverių „Amberis“ pabaigoje pelnė keletą lengvų taškų ir šventė pergalę rezultatu 75:68.

Veiverių „Amberis“: Povilas Kirpičenko – 21 tšk. (11 atk. kam.), Saimonas Pažėra – 18 tšk., Povilas Glaniauskas – 13 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd.), Gintaras Žilinskas – 10 tšk. (20 atk. kam., 6 išpr. praž.)

ASU: Giedrius Šreiberis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Trumpickas – 14 tšk., Gytis Šiušė – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Vaidotas Levanauskas – 11 tšk.

Veiverių „Amberis“ nugalėjo „Lapės“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Puikiai sužaidę antrą pusę, „Kaišiadorys“ nugalęjo „ASU“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 06:14 val.)„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)„KMAIK“ užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)Veiverių „Amberis“ pratęsime turėjo pripažinti United ‒ „Alta transporto“ pranašumą (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 22:07 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)G. Šreiberio metimas padovanojo pergalę „ASU“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)