VU KHF vs Advokatų kontora „Konsus“ (81:72)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Chaotiškose rungtynėse „VU KHF“ įveikė advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus

2015 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 19:54 val., peržiūros: 1267

Šeštadienio popietę Kauno „Santaros“ gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos pirmosios KKL C lygos reguliaraus sezono, antrojo etapo, didžiosios taurės L pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „VU KHF“ ir svečių Advokatų kontora „Konsus“ komandos. Rungtynės prasidėjo rezultatyvia šeimininkų atata, bet ir svečiai netrukus pelnė savo pirmuosius taškus. Šeimininkai pasinaudoję tuo, kad jų varžovai rungtynes pradėjo nesusikaupę ir išsiblaškę sužaidė puikią atkarpą ir po M. Lukausko dvitaškio su pražanga komandas skyrė jau 10 taškų – 17:7. Po blankios pradžios, ketvirčio pabaigoje svečiams pavyko pagauti žaidimo ritmą ir truputį sumažinti savo atsilikimą 19:13.

Antrajį ketvirtį tolimu metimu pradėjo M.Toliušis. Netrukus jis pridėjo dar 4 taškus iš eilės su sugrąžino savo komandai dviženklę persvarą. Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai nepradėjo panikuoti ir laikydamiesi savo žaidimo plano po truputį vėl artėjo prie varžovų. Skirtumas buvo sumažėjęs iki vos 2 taškų, bet čia prasidėjo svečių bėdos. Ketvirtąjį kartą antrame kėlinuke prasižengęs V.Adomaitis dar buvo nubaustas technine pražanga už ginčus su teisėjais ir buvo priverstas palikti aikštelę dėl pasiekto pražangų limito. Baudas realizavę studentai vėl nutolo ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo apčiuopiamą persvarą – 38:30.

Po didžiosios pertraukos žaidimas aikštelėje apsilygino, tai liudija ir kėlinuko rezultatas (13:14). Abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, tačiau šeimininkai išlaikė 4-8 taškų persvarą. Emocijų netrūko ir šiame ketvirtyje kaip ir varžovų puolėją teisėjai už ginčus technine pražanga nubaudė V. Bulkevičių ir tai jam buvo penktoji asmeninė pražanga. Per likusį ketvirčio laiko Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkams taip ir nepavyko dar labiau priartėti 51:44.

Lemiamas kėlinukas prasidėjo daug aktyvesniu svečių žaidimu. J.Kalinauskas pelnė savo komandai 8 taškus iš eilės ir sumažino svečių atsilikimą vos iki 1 taško – 55:54. Tiesa, persverti rezultato savo naudai nepavyko, tik išlyginti. „VU KHF“ laimėjo atkarpą 7:0 ir manė, jog galės lengviau atsikvėpti, bet čia pat varžovai atsakė tokiu pat spurto ir vėl rezultatas buvo lygus. Rungtynės toliau vyko banguotai šeimininkai ir vėl laimėjo atkarpą 8:0.Penktąją pražangą gavo ir svečių puolėjas E.Bučinskas. Taip pat jis dar buvo nubaustas technine pražanga ir svečiai liko žaisti keturi prieš penkis. Rungtynių nugalėtojas jau tapo aiškus, tačiau finalinio švilpuko sulaukti nereikėjo. Advokatų kontora „Konsus“ komanda nusprendė išsibauduoti ir anksčiau pabaigti rungtynes. Aikštelėje likus vos vienam advokatų žaidėjui turinčiam teisę žaisti rungtynės buvo baigtos. Jas po chaotiškų ir nervingų rungtynių laimėjo „VU KHF“ krepšininkai rezultatu 81:72.

VU KHF: Aurimas Kiveris – 20 tšk. (15 atk. kam.), Marius Lukauskas – 20 tšk. (9 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Matas Toliušis – 16 tšk., Tadas Žirgulis – 13 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Advokatų kontora „Konsus“ (S): Mantas Sadauskas – 25 tšk. (5 rezult. perd.), Justas Kalinauskas – 23 tšk., Lukas Jasevičius – 7 tšk. (12 atk. kam.)

Visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ pabaigoje neatsilaikė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 17:43 val.)„VU KHF“ netikėtai lengvai sutriuškino „Kauno Rami“ krepšininkus (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 17:00 val.)Vos po penkis žaidėjus į rungtynes susirinkusių komandų dvikovoje ‒ lengvas advokatų kontoros „Konsus“ pasivaikščiojimas (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 22:57 val.)Dantis rodę „BuyPCgame.eu“ vistiek krito prieš „Advokatų Kontorą Konsus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)Antroje rungtynių pusėje atitrūkusi „Advokatų kontora Konsus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)