Green Death vs BK Centre ‒ 2 (89:56)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Puikiai sužaistas pirmas ir ketvirtas kėlinukai leido „Green Death“ lengvai įveikti BK „Centre ‒ 2“

2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 1137

Gruodžio 21 dieną, 19:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos Mažosios taurės O pogrupio komandos „Green Death“ (šeimininkai) ir BK „Centre – 2“ (svečiai). Iki šio susitikimo šeimininkų sąskaitoje buvo keturios pergalės ir penki pralaimėjimai (4-5), tuo tarpu svečiai buvo iškovoję viena pergale mažiau (3-7).

Pirmasis ketvirtis puikiai prasidėjo aikštelės šeimininkams, kurie jam įpusėjus jau turėjo dviženklį pranašumą 15:4. Ir toliau BK „Centre – 2“ ekipai nepavyko pralaužti „Green Death“ gynybos gniaužtų, kurie tuo puikiai naudojosi ir didino pranašumą. Ketvirtis pasibaigė šeimininkų žaidėjo I.Konovalenko tritaškiu, padidinusiu persvarą iki 24:7.

Jaunieji BK „Centre – 2“ krepšininkai antrajame kėlinuke pradėjo labai intensyviai gintis, kas šiek tiek išmušė šeimininkus iš vėžių. Pridėti keli tritaškiai metimai, pora greitų atakų leido svečiams priartėti 31:21. Tačiau puikiai sužaista P. Kliauzos kėlinuko pabaiga leido „Green Death“ ekipai turėti solidų pranašumą 38:24.

Po pertraukos svečiai laikė tą pačią aktyvią gynybą ir jos dėka sugebėjo aptirpdyti šeimininkų persvarą iki 43:36. Tačiau tai buvo viskas, ką jaunieji BK „Centre – 2“ krepšininkai sugebėjo šiandien pasiekti. „Green Death“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po trijų ketvirčių pirmavo 59:45.

Ketvirtajame kėlinuke pasijautė svečių nuovargis. Kadangi šeimininkų suolelis buvo ilgesnis, jie visas rungtynes išlaikė greitą tempą. tuo tarpu septyniese žaidę BK „Centre – 2“ krepšininkai ketvirtajame kėlinuke jau nesugebėjo rimčiau priešintis varžovams. Šeimininkų greitos atakos, puolime atkovoti kamuoliai leido įgyti triuškinamą pranašumą ketvirtajame kėlinuke ir laimėti rungtynes rezultatu 89:56.

„Nors ir skirtumas 33 taškai, tačiau rungtynės nebuvo lengvos. Varžovų taikyta aktyvi gynyba, vertė visas rungtynes dirbti“. „Green Death“ ekipos treneris A.Grabauskas: „Taip, vertė dirbti, tačiau ta intensyvi gynyba juos ir pavedė, nes kažkaip pavargo trečio kėlinuko viduryje. Nuo trečio kėlinio vidurio perėm iniciatyvą, pataikėm kelis tritaškius, kelis metimus, manau, jie sutriko, tuo pasinaudojome, ir to pasekoje didėjo skirtumas“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Green Death: Dalius Grušauskas – 15 tšk. (18 atk. kam., 8 rezult. perd.), Mindaugas Čižas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Valdas Valksmanas – 14 tšk., Petras Aleksonis – 13 tšk., Igoris Konovalenko – 11 tšk., Povilas Kliauza – 10 tšk.

BK Centre ‒ 2: Pavel Kirilenko – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Kiril Abramtsov – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Nikita Tudachkov – 9 tšk.

Penkiese žaidę „Ragai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 15:20 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)Rungtynių pradžioje pabėgę į priekį „BOOM“ įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:00 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 15:02 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:34 val.)