BC „Ambi“ vs Grizliai (46:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Penkiese žaidę BC „Ambi“ rimčiau nepasipriešino „Grizliams“

2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 23:03 val., peržiūros: 1181

Lapkričio 16 dieną, 19:00 val., Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos BC „Ambi“ (šeimininkai) ir „Grizliai“ (svečiai). Iki šių rungtynių šeimininkai buvo patyrę keturias nesėkmes (0-4), tuo tarpu „Grizlių“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir viena nesėkmė (1-2).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo BC „Ambi“ komandos žaidėjo V. Čypo taikliu tolimu metimu. Visgi, šis kėlinukas nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu. Iniciatyvą turėjo svečiai, kurie ir laimėjo pirmą ketvirtį 10:13.

Antrajame kėlinuke šeimininkai alsavo į nugarą „Grizliams“ ir sužaidus penkias minutes kėlinyje sušvelnino rezultatą iki minimumo 17:18. Tačiau kėlinuko pabaigoje tvirčiau sužaidė „Grizlių“ ekipa, kuri po taiklaus M. Malinausko tolimo šūvio paskutinėmis kėlinio akimirkomis įgijo devynių taškų persvarą 24:33.

Trečiajame kėlinuke BC „Ambi“ ekipai vis dar pavyko nepaleisti varžovų. Po S. Grėbliausko tritaškio šeimininkai priartėjo 37:42. Visgi, kėlinukas baigėsi devyniais „Grizlių“ komandos taškais be atsako ir įgyta keturiolikos taškų persvara 37:51.

Ketvirtajame kėlinuke galutinai pasimatė, jog BC „Ambi“ komandos žaidėjai žaidė be keitimų. „Grizliai“ pasinaudojo šeimininkų nuovargiu ir dar labiau padidino savo pranašumą, iškovodami lengvą pergalę rezultatu 46:77.

„Sunkiai įsibėgėjote, tačiau iškovojote ganėtinai lengvą pergalę. Ar patenkintas esate savo komandos žaidimu?“ „Grizlių“ komandos žaidžiantysis treneris A.Butkus: „iš dalies, tačiau, iš tikrųjų, tokio kokybiškesnio krepšinio norisi. Čia gal tas metas ganėtinai vėlyvas, vistiek sunkiai įsibėgėjome, neparankūs ir priešininkai, savotišką krepšinį žaidžiantys. Įprasta taktika nepadėjo, reikėjo individualiais veiksmais daugiau žaisti. Kol įsivažiavom, taip ir buvo, kol pripratom, kaip prieš juos žaisti, galbūt ir ilgesnis suolelis pas mus, jie pavargo, užbėgom paskui gale rungtynių, perėmėm kamuolių, tas skirtumas taip ir susikrovė. Tačiau iš esmės jie pakankamai gerai žaidė“.

BC „Ambi“ žaidžiantysis treneris V.Čypas apie komandos tikslus: „papulti į mažąją taurę, o tada bus pergalių. Iš tikrųjų mūsų ši grupė labai stipri“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 16 tšk., Saulius Grėbliauskas – 12 tšk., Tomas Tamaliūnas – 7 tšk.

Grizliai: Audrius Butkus – 18 tšk., Martynas Valaitis – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Tadas Navickas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Malinauskas – 11 tšk.

„OnRoll“ nusileido „Grizliams“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 08:44 val.)Antroje rungtynių pusėje BC„Ambi“ įrodė pranašumą prieš „Kauno NTI-PN“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)„Dumblas“ atsirevanšavo „Grizliams“ už pralaimėjimą pirmajame rate (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 20:16 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ nugalėjo „LejuoTransa“ penketuką (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:37 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:52 val.)United ‒ „Alta transportas“ sutriuškino „Grizlius“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 00:11 val.)KK“13“ nesunkiai įveikė BC “Ambi“ ekipą. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)Kauno „SRC-2“ ketvirtąjame kėlinyje palaužė BC„Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 01:44 val.)