BC „Gazuotas pienas“ vs Elektrėnai (81:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“

2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 22:13 val., peržiūros: 1385

Pirmadienį, lapkričio 9 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių H pogrupio rungtynės, tarp vietos BC „Gazuoto pieno“ (3/1) ir svečių „Elektrėnų“ (2/2) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios abi komandos žaidė labai panašiai, todėl rezultatas daugmaž buvo apylygis. Vienu momentu svečiams buvo pavykę kiek atitrūkti, tačiau čia pat spurtavę aikštės šeimininkai pasivijo priešininkus ir žaidimas vėl išsilygino. Ketvirtame kėlinuke akivaizdžiai puolimą pagerinę BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai pabėgo nuo priešininkų, ko pasekoje pasiekė trečią pergalę. 81:65 (14:18, 20:13, 23:23, 24:11).

Susitikimo pradžioje žymiai greitesnį krepšinį demonstravę svečiai iškart kiek pabėgo nuo priešininkų, tačiau ilgai nesnaudęs BC „Gazuotas pienas“, daugiausiai M.Stankevičiaus pastangomis, pasivijo varžovus ir rezultatą išlygino. Vis tik, „Elektrėnų“ gretose išsiskyręs E.Ašmena ir vėl timptelėjo savo komandą į priekį, o kėlinuko pabaigoje dar taiklų tolimą metimą pridėjęs A.Paškevičius ir leido svečiams kiek atitrūkti. 14:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje BC „Gazuotą pieną“ į priekį timptelėjo M.Gasperavičiaus ir M.Stonkaus tandemas, tačiau svečių ekipos krepšininkai nesnaudė ir taip pat sėkmingai rinko taškus. Kiek vėliau aikštės šeimininkams labai pagelbėjo du taiklūs E.Gimžūno tolimi metimai, tačiau sėkmingai užpuolęs BC „Gazuotas pienas“ nesugebėjo sulaikyti E.Ašmenos ir L.Kamenecko, ko pasekoje „Elektrėnai ir vėl išsiveržė į priekį. Vis tik, šįkart kėlinuką žymiai sėkmingiau užbaigė aikštės šeimininkai ir po M.Čipo tolimo metimo BC „Gazuotas pienas“ ilsėtis išėjo turėdami trijų taškų pranašumą. 34:31.

Po ilgosios pertraukos prabilę „Elektrėnų“ ekipos snaiperiai A.Paškevičius ir L.Jurkevičius skandino BC „Gazuoto pieno“ laivą, tačiau jam nuskęsti neleido itin sėkmingas K.Kokoškos žaidimas, kuris rinko taškus vieną po kito. Kiek pritilus svečių ekipos snaiperiams prabilo aikštėję pasirodęs M.Zaviliauskas, kuris pelnė kelis taškus iš eilės ir sugrąžino savo komandai iniciatyvą, bet šįkart kėlinuką geriau užbaigę svečiai sumažino deficitą iki tų pačių trijų taškų. 57:54.

Jau nuo pat paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžios aikštės šeimininkai susiėmė ir ėmė tolti nuo varžovų. Tik šiame kėlinuke pirmą savo tolimą metimą pataikęs K.Kokoška smeigė iš viso tris tritaškius metimus, kurių dėka BC „Gazuotas pienas“ dar labiau nutolo nuo priešininkų. Kiek vėliau „Elektrėnų“ ekipos žaidėjai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau didžioji jų dalis tikslo nepasiekė, kuo pasinaudoję aikštės šeimininkai surengė dar kelis rezultatyvius išpuolius ir galutinai atitrūko nuo varžovų, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 81:65.

Po pergalės Jomantas Eibukas nedaugžodžiavo: „Visas rungtynes „tampėmės“ todėl, nes tingėjome gintis ir per daug sudėtingai bandėme užpulti“.

BC „Gazuotas pienas“: Karolis Kokoška – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Stankevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Čipas – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

„Elektrėnai“: Lukas Jurkevičius – 23 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Artūras Paškevičius – 19 tšk., Eligijus Ašmena – 15 tšk. (6 išpr. praž.)

BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik antroje rungtynių pusėje nutolo nuo varžovų (2016 vasario 09 d., antradienis, 10:34 val.)BC „Gazuotas pienas“ sutriuškino negausiai susirinkusius varžovus (2016 vasario 02 d., antradienis, 01:28 val.)BC „Gazuotas Pienas“ savo aikštėje po atkaklios kovos nusileido SK „Neveronys“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:00 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)