Nebajeris vs A. S. K. „Persvara“ (51:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 14 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

A. S. K. „Persvara“ pasiekė dar vieną įtikinamą pergalę

2016 sausio 15 d., Penktadienis, 02:15 val., peržiūros: 1355

Ketvirtadienį, sausio 14 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pirmenybių rungtynės tarp P pogrupio komandų – vietos „Nebajerio“ bei svečių A. S. K. „Persvara“. Pirmoje rungtynių pusėje galėjome išvysti apylygų komandų žaidimą, gal net geriau atrodė šeimininkai, kurie turėjo minimalų pranašumą po pirmosios rungtynių pusės. Visgi, viskas apsikeitė aukštyn kojomis antroje rungtynių pusėje, kuomet A. S. K. „Persvara“ įgijo dviženklį pranašumą bei galiausiai išlaikę pranašumą, pasiekė ir pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri, po dviejų E. Liungo tritaškių, įgijo šešių taškų atotrūkį. Vėliau, keletą atakų komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Kėliniui einant į pabaigą, „Nebajerio“ ekipai pavyko pelnyti septynis taškus be atsako bei persverti rezultatą, tačiau kėlinį dviem taikliais dvitaškiais užbaigė A. S. K. „Persvara“, kuri ir turėjo minimalų pranašumą po pirmojo kėlinio – 13:14. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo 10:0 spurtu bei įgavo jau solidų, devynių taškų atotrūkį. Tuomet pirmuosius tris taškus šiame kėlinyje pelnė ir svečių ekipa, tačiau taikliu dvitaškiu atsakė „Nebajeris“. Visgi, tuomet A. S. K. „Persvara“ atsigavo ir surengė 9:0 spurtą, kuris leido persverti rezultatą. Tačiau kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė „Nebajerio“ ekipa, kuri ir turėjo minimalų pranašumą po pirmosios rungtynių dalies – 27:26.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo pelnydami šešis taškus be atsako, bet į tai staigiai atsakė šeimininkai, kurie po to pelnė penkis taškus paeiliui bei išlygino rezultatą. Visgi, tuomet „Nebajerio“ ekipa krito į šiokią tokią duobę, o tuo netruko pasinaudoti svečių ekipa. Šeimininkams gan sunkiai sekėsi užpulti bei apsiginti, kas ir nulėmė A. S. K. „Persvaros“ spurtą 15:4, kuriuo jie ir užbaigė kėlinį. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 36:47. Ketvirtąjį kėlinį A. S. K. „Persvara“ pradėjo sėkminga atkarpėle 8:2 bei taip iškart parodė varžovams, kad kovoje dėl pergalės jau viskas aišku. Tačiau „Nebajerio“ ekipa nežadėjo pasiduoti bei pelnė keturis taškus paeiliui. Visgi, tuomet svečiai spurtavo 7:0 ir įgavo jau 20-ties taškų pranašumą ir taip padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 51:68.

U.Petrauskas (A. S. K. „Persvara“):
„Pergalę nulėmė žaidėjų nusiteikimas. Pirmąją rungtynių dalį buvome šiek tiek užmigę, antroje rungtynių pusėje atsigavom. Pradėjom judėti, žaisti. Palankiau sužaidėm, įgavom antrąjį kvėpavimą bei sumetėm savo metimus“.

A.Zadorožnyj („Nebajeris“):
„Varžovai buvo geresni. Pritrūko žaidėjų pagrindinių, kurių šiandien nebuvo. Atitinkamai ir pralošėm varžybas. Toks jausmas, kad kamuolių nenusiėmėm, lentą pralošėm. Tai, manau, ir bus viena iš pagrindinių pralaimėjimo priežasčių. Ir nesužaidė tiesiog komanda šiandien. Visko būna, visko nelaimėsi, kažkada tenka ir pralaimėti. Sveikinimai varžovams“.

Nebajeris: Mindaugas Ežerskis – 20 tšk., Robertas Petrolis – 12 tšk. (15 atk. kam.), Valdas Čiuplys – 10 tšk.

A. S. K. „Persvara“: Edvinas Liungas – 18 tšk., Vytautas Bereiša – 12 tšk., Marius Satkevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:11 val.)A. S. K. „Persvara“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi A. S. K. „Persvara“ iškopė į finalą (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)A.S.K. „Persvara“ per žingsnį priartėjo prie pusfinalio (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:04 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)