Lapės vs Ryterna Group (89:90)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Ryterna Gruop“ vos neprisižaidė prieš „Lapių“ ekipą

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 18:09 val., peržiūros: 1249

Sekmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Lapės“ (šeimininkai) ir „Ryterna Group“ (svečiai). Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai, tačiau vienu žingsniu priekyje buvę „Ryterna Group“ laikė saugų pranašumą. Vis dėlto, svečiai per anksti patikėjo pergale, o tuo pasinaudojo „Lapės“ , kur paskutinėmis sekundėmis vos neišplėšė pergalės. „Ryterna Group“ šventė sunkią pergalę, rezultatu – 89:90.

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai. Aikštelėje vyravo daugiau puolimas nei gynyba ir pirmieji nuo varžovų pabėgo „Ryterna Group“ ekipa ( 4:11). Toliau abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ( 12:19). „Lapių“ ekipa sugebėjo apstabdyti varžovų greitas atakas, kur leido sumažinti skirtumą iki 2 taškų ( 17:19), o dar po keletos minučių persvėrė rezultatą į savas rankas ( 27:24). Šeimininkams nepavyko išlaikyti pranašumo savose rankose ir po pirmo kėlinuko rezultatas buvo lygus – 29:29.

Antrą ketvirtį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau greitai „Ryterna Group“ sumažino skirtumą iki minimumo ( 39:38). Toliau tarp ekipų vyko atakli kova ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 43:43). Likus žaisti apie tris minutes „Ryterna Group“ vedama, J.Mozerskio, surengė spurtą, kur ne tik ,kad panaikino skirtumą, bet ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 3 taškų pranašumą – 51:54.

Po ilgosios pertraukos „Ryterna Group“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir išlaikė saugų pranašumą ( 56:63). Vis dėlto, „Lapės“ suaktyvino savo gynybą, kur tai leido sumažinti skirtumą iki trijų taškų ( 62:65). Likus žaisti apie keturias minutes „Lapės“ įkrito į duobę, kur nei susitvarkė su gynyba nei užpuolė, o tuo pasinaudojo „Ryterna Group“ , kur prieš lemiamą ketvirtį padidino pranašumą iki 11 taškų – 64:75.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Ryterna Group“ toliau buvo vienu žingsniu priekyje ir išlaikė susikrautą pranašumą ( 71:84). „Ryterna Group“ patikėjo per anksti pergale, o „Lapės“ surengė greitą spurtą, kur pranašumas sumažėjo iki 3 taškų ( 86:89). G.Rinkevičius turėjo galimybę padidinti pranašumą, tačiau abi baudos skriejo pro šalį. „Lapės“ surengė greitą ataką, kur M.Stoškus smeigė dar vieną tritaškį metimą ir rezultatas lygus ( 89:89). Likus žaisti apie 10 sekundžių buvo prasižengta prieš G.Rinkevičių, kurio ranka nesudrebėjo ir realizavo tiek vieną baudos metimą. Per likusias sekundes šeimininkai nesurezgė rezultatyvios atakos ir sunkią pergalę šventė „Ryterna Group“ – 89:90

Lapės: Mindaugas Alekna – 36 tšk. (16 atk. kam.), Antanas Žvirblis – 28 tšk., Martinas Stoškus – 14 tšk., Aivaras Datas – 11 tšk. (13 atk. kam.)

Ryterna Group: Justas Mozerskis – 26 tšk. (10 atk. kam.), Darius Karosas – 21 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mindaugas Andriušaitis – 19 tšk. (14 atk. kam.)

„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Ryterna group“ iškovojo 5 pergalę iš eilės (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:51 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ nugalėjo „OnRoll“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:30 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)Ryterna Group ketvirtajame kėlinyje palaužė BK Centre ‒ 2 (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:37 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)Lygių varžovų dvikovoje iki paskutinių sekundžių „Ryterna Group“ parklupdė „Laipsnius“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:57 val.)