KK „13“ vs Šilainiai (72:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 19 d., Antradienis, 21:10 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Didelis kovingumas leido pergalę pasiekti KK „13“ ekipai

2016 sausio 19 d., Antradienis, 23:35 val., peržiūros: 1256

Sausio 19 dieną, 21:10 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos KK „13“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai). Jau rungtynių pradžioje į priekį pabėgo ir kurį laiką užtikrintai pirmavo „Šilainiai“, tačiau šeimininkai po ilgosios pertraukos sugrįžo kupini energijos ir noro laimėti. Visos aikštės spaudimas ir labai agresyvus, komandinis žaidimas padėjo KK „13“ ekipai perlaužti rungtynių eigą, o daugybę pražangų prisirinkę „Šilainiai“ nebesugebėjo atsilaikyti 72:63.

Pirmoje rungtynių dalyje abi komandos žaidė gana atvirą, puolimu paremtą žaidimą. „Šilainiai“ labai greitai pajuto, kad varžovai stengiasi koncentruotis arčiau krepšio, tad patys drąsiai atakavo iš toli ir tai darė išties sėkmingai. Būtent savu laiku pataikyti tritaškiai metimai leido svečiams nutolti, o skirtumas tarp komandų išaugo iki maždaug 6-8 taškų ribos. Atrodė, kad svečiai jaučiasi užtikrintai ir iniciatyvą, bei pranašumą savo rankose sugebės išlaikyti. Rezultatas prasidedant ilgajai pertraukai 33:38.

Vis tik „Šilainiai“ nebuvo tinkamai pasiruošę jau tradiciniu tapusiam KK „13“ komandos ginklui – visos aikštės spaudimui. Aišku, šeimininkai ir patys rizikavo greitai prisirinkti pražangų, bet atsitiko priešingai ir po prarastų kamuolių „Šilainiai“ ėmė rinktis pražangas. Tuo pasinaudoję šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą, o tuomet tarsi iš miego prabudo ir jų sirgaliai, kas suteikė komandai papildomos energijos. KK „13“ pajautė, kad gali laimėti rungtynes, tad netrukus pasiektą persvarą komanda labai brangino ir nebeprisileido varžovų artyn. Aišku „Šilainiams“ labai sutrugdė didelis pražangų kiekis, bet rungtynių eigą pakeitę šeimininkai tikrai nusipelnė šios pergalės 72:63.

Linas Stankevičius (KK „13“):

„komandos yra labai panašaus pajėgumo, o pranašumas rodo, kad gal šiandien mums labiau pasisekė. Komanda po ilgosios pertraukos sugebėjo įjungti aukštesnę pavarą ir laimėjome“.

KK „13“: Rimas Varanauskas – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Ūkelis – 15 tšk., Edgaras Zaidelis – 13 tšk., Dominykas Butkus – 10 tšk.

Šilainiai: Vitoldas Kapočius – 20 tšk., Mantas Karauskas – 15 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Aurimas Andrejaitis – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Vaitkūnas – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti A. S. K. „Persvara“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:53 val.)Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)„NTI ‒ PN“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 21:53 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „13“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 23:53 val.)Fantastišku metimu pergalę išplėšęs Justas Jokšas pratęsė KK „13“ kelionę „C“ lygoje (2016 kovo 22 d., antradienis, 23:43 val.)Klampioje kovoje „BuyPCgame.eu“ pranoko KK „13“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Savi“ nepadėjo sava aikštelė ir nusileido KK „13“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 03:46 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:11 val.)