KMAIK vs Ragai (79:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“

2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 23:43 val., peržiūros: 1346

Gruodžio 14 dieną, Vaišvydavos mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos „ALTreklama“ reguliariojo sezono rungtynės tarp „KMAIK“ (šeimininkai) ir „Ragai“ ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios, „KMAIK“ įsibėgėjo ir atitolo nuo savo varžovų. Susikaupę gan saugų pranašumą, šeimininkai jį tiesiog tvarkingai išlaikė ir laimėjo šias varžybas 20 taškų skirtumu (79 – 59).

Rungtynėms tik prasidėjus, „KMAIK“ nieko nelaukę šovė į priekį. Būtent pirmasis kėlinukas ir buvo didžiausias indėlis į šeimininkų pergalę. Jie šį ketvirtį laimėjo rezultatu (26 – 10).

Antram kėlinukui prasidėjus, reikalai svečių ekipai kiek pasitaisė. Žaidimas išsilygino. Tačiau kėlinukui bėgant į antrą pusę, svečiams skirtumo sumažinti nepavyko. Negana to, ketvirčio pabaigoje „Ragai“ praleido dar 10 taškų, į kuriuos patys neatsakė nėi vienu. Taigi ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (54 – 30) „KMAIK“ ekipos naudai.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje kiek apsilygino. Nors kėlinukui prasidėjus „KMAIK“ pelnė 4 taškus be atsako, tačiau iš karto po to „Ragai“ atsakė didesniu spurtu (0-9), taip sumažindami skirtumą iki 19 taškų. Šio kėlinuko metu šeimininkų puolimas kiek užstrigo, pradėjo daugiau klysti, bei neįmesti lengvesnių metimų. Tačiau svečiams nepavyko iš to išpešti daug naudos ir šį kėlinuką jie laimėjo viso labo 4 taškais. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo (64 – 44).

Paskutinis kėlinukas jau tebebuvo formalumas. Dar kiek aktyvesnė buvo pirma kėlinuko pusė. Na, o kėlinukui einant į pabaigą, jau ir iš žaidimo matėsi, jog nė viena komanda nebesistengia. Šį kėlinuką ekipos sužaidė lygiosiomis ir rungtynės baigėsi „KMAIK“ ekipos pergale rezultatu (79 – 59).

KMAIK: Imantas Šturma – 23 tšk., Jonas Navackas – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Evaldas Basys – 13 tšk.

Ragai (S): Justas Bagurskis – 24 tšk., Mindaugas Gilius – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Tinginys – 11 tšk. (8 rezult. perd.)

„KMAIK“ ekipos treneris P.Vyšniauskas:

„Sakyčiau buvo pasivaikščiojimas. Tiek mums tiek priešininkams, visgi atėjo vyrai (priešininkai) šešiese. Kažkaip nesimatė didelio noro nė pas vieną komandą.“

„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„KMAIK“ užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)„KMAIK“ ekipa namuose įveikė „Compensa“ krepšininkus (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Komandos X“ penketui pavyko įveikti „Ragų“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 21:56 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Ragus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)LCP KK „Partizanas“ panaikino solidų deficitą ir pratęsime įveikė „Ragus“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 23:30 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)