Brentex Trailer vs Akademija (54:67)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Akademijai“ nugalėti „Brentex Trailer“

2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 1188

Vasario 1 dieną, pirmadienį, Atžalyno vidurinėje mokykloje vyko C lygos „ALT Reklama“ pirmenybių susitikimas, kuriame susitiko antrojo etapo didžiosios taurės J pogrupio komandos, namuose žaidusi turnyrinės lentelės apačioje esanti „Brentex Trailer“ (4-12) ir lentelės viduryje įsitaisę „Akademijos“ krepšininkai (7-7).

Rungtynių pradžioje „Akademija“ po L. Šaulevičiaus tolimo metimo pirmavo 0:7. Tačiau penki iš eilės aikštelės šeimininkų taškai neleido pabėgti „Akademijos“ ekipai. Kėlinuko pabaigoje „Brentex Trailer“ surengė kelias rezultatyvias atakas, tačiau po pirmojo kėlinuko atsilikinėjo 13:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai spurtavo 6:0 ir persverė rezultatą savo naudai. Tačiau tada 0:11 atkarpą laimėjo svečiai, atitrūkdami 19:27. Kėlinuko pabaigoje nei vienai, nei kitai ekipai nepavyko pademonstruoti geriausio savo žaidimo, o kėlinukas pasibaigė taikliu „Brentex Trailer“ komandos krepšininko P. Užkurnio dvitaškiu metimu, sumažinusiu skirtumą iki 24:31.

Trečiojo kėlinuko pradžioje šeimininkai niekaip negalėjo pelnyti pirmųjų taškų kėlinuke. Taškų badas tęsėsi penkias minutes, kai tuo tarpu „Akademija“ per tą laiką įmetė dešimt taškų ir atitrūko 24:41. Nors ir V.Fominas įmetė du tritaškius metimus, bet klaidos gynyboje „Brentex Trailer“ ekipai neleido priartėti prie varžovų ir po trijų kėlinukų jų deficitas siekė devyniolika taškų 33:52.

Nors ir ketvirčio viduryje taiklus L. Šaulevičiaus tritaškis nutolino „Akademiją“ 40:61, tačiau V. Fomino keturi tolimi metimai iš eilės neleido šeimininkams būti sutriuškintiems. Galutinis rungtynių rezultatas 54:67 „Akademijos“ naudai.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris L.Juknys kalbėjo: „varžybų pabaigoje atsipalaidavom ir varžovai, pataikę tritaškius, sumažino skirtumą. Šiaip, chebrytė gerai susigynė, puolime dalinomės kamuoliu, kai tą atliekame, problemų nekyla pas mus“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Brentex Trailer: Valius Fominas – 23 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Užkurnys – 10 tšk., Tadas Vaitkevičius – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

Akademija: Vytautas Bunikis – 24 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Julius Jasaitis – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Šaulevičius – 11 tšk., Aurimas Juozapaitis – 10 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ nugalėjo „Brentex Trailer“ krepšininkus (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:10 val.)Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)Fantastiškai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Akademija“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ ekipos (2016 vasario 16 d., antradienis, 01:05 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:29 val.)Be keitimų rungtyniavusi „Akademija“ paguldė ant menčių „Kėdainius“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:20 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:46 val.)„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)