LCP KK „Partizanas“ vs KK „Kauno partizanai“ (23:124)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Partizaniškas“ mūšis baigėsi 101 taško skirtumu pasibaigusia egzekucija

2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 20:10 val., peržiūros: 1075

Lapkričio 23-ąją dieną, pirmadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių B pogrupio susitikimas tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių LCP KK „Partizano“ krepšininkų ir svečių vaidmenyje buvusios KK „Kauno Partizanų“ ekipos.

Jau rungtynių pradžioje svečiai veržėsi į priekį ir nuo pat pirmųjų minučių neleido varžovams įsiveržti į priekį. Tiesa, LCP KK „Partizano“ ekipa kurį laiką nenusileido ir laikėsi visai arti. Sužaidus 4 minutes, komandas skyrė minimumas (6:7), tačiau vėliau aikštelės šeimininkai stabtelėjo ir paskutinių 6 minučių atkarpoje sukrapštė vos 3 taškus. Tuo netruko pasinaudoti KK „Kauno Partizanai“, kurie šiuo laikotarpiu surinko 11 taškų ir po pirmųjų 10 minučių džiaugėsi 9 taškų atotrūkiu – 9:18.

Antrasis ketvirtis prasidėjo 2,5 minutės tyla, kurią pirmieji sudrumstė LCP KK „Partizano“ krepšininkai ir atstumas tarp ekipų sumažėjo iki 7 taškų (11:18). Vis dėlto, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo vienintelis taiklus aikštės šeimininkų metimas šiame kėlinyje ir didžiąją dalį kėlinio laiko aikštelėje dominavo viena komanda. Po 3 minučių tylos prabilęs KK „Kauno Partizanai“, vėliau diktavo savo sąlygas, visiškai užčiaupė priešininkų puolimą, o patys svečiai surinko 25 taškus ir įpusėjus mačui, 10 kamuolių praradusi LCP KK „Partizano“ ekipa atsidūrė ant bedugnės krašto – 11:43.

Po didžiosios pertraukos namų komandos krizė tęsėsi ir dar 3,5 minutės ji nesugebėjo pralaužti oponentų gynybos. 10 minučių nė vienos sėkmingos atakos nesurengusius LCP KK „Partizano“ krepšininkus, KK „Kauno Partizanai“ toliau negailestingai talžė, spurtavo 0:16 ir intriga išėjo iš salės (11:59). Nors prabilę aikštės šeimininkai vėliau kelis kartus pasižymėjo, tačiau akivaizdžiai aukštesnio kalibro varžovai nesiliovė smaginęsi. Trečiąjį ketvirtį KK „Kauno Partizanai“ baigė dar 9 taškais be atsako ir prieš paskutinę dvikovos dalį rezultatas jau buvo nepadorus – 21:82.

Ketvirtasisis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame viskas tekėjo sena vaga. Parklupdyti ir negailestingai triuškinami LCP KK „Partizano“ krepšininkai vėl ilgą laiką tylėjo, o tuo su malonumu naudojosi tikrą šou surengę svečiai. Beveik 8 minutes LCP KK „Partizanas“ dovanojo priešininkams kamuolius (suklydo net 15 kartų), šaudė pro šalį ir neabejotinai labiau nei kas kitas laukė finalinio švilpuko. Tuo tarpu KK „Kauno Partizanai“ toliau smaginosi, tiesiog bombardavo varžovų krepšį ir dar vienas galingas spurtas 0:34 (8 minučių intervale) su ne vienu tikrai įspūdingu epizodu, priartino svečius prie 100 taškų ribos (21:116). Egzekucijos finiše KK „Kauno Partizanų“ persvara pagaliau perkopė 100 taškų ribą ir, 7 tritaškius šiame ketvirtyje įsūdžiusi ekipa, ketvirtąjį kėlinį laimėjo įspūdingu rezultatu 2:42, o visas rungtynes ne kasdieniu skirtumu – 23:124.

Eligijus Baublys (KK „Kauno Partizanai“):

„Treniruotė“ išties pavyko ir tikrai ne kiekvieną dieną galima išvysti pergalę tokiu skirtumu. Kaip patys vertinate tai, kas šiandien įvyko?

„Iš tikrųjų žaisti šiandien buvo smagu. Varžovai tikrai nebuvo iš stipriausiųjų švelniai tariant. Džiaugiamės, kad laimėjom tokiu skirtumu. Aišku būtinai eisime ir atšvęsime šią amžiaus pergalę. Šiai mūsų komandai tai yra pirmoji tokia įspūdinga pergalė. Linkėjimai varžovams. Linkim jies tobulėti ir galbūt kitą sezoną bent perpus sumažinti šiandieninį skirtumą.“

KK „Kauno Partizanų“ gretose smaginosi E.Petrauskas (36 tšk., 8 per. k., 43 naud. b.), D.Petrauskas (34 tšk., 9 atk. k., 13 rez. p., 7 per. k., 61 naud. b.), E.Zaurys (28 tšk., 19 atk. k., 5 rez. p., 38 naud. b.), E.Baublys (16 tšk., 5 rez. p., 6 per. k.), D.Jasulaitis (7 tšk., 9 atk. k., 3 bl.) ir E.Bliudžius (3 tšk., 7 atk. k.).

LCP KK „Partizano“ komandoje išsiskyrė D.Blužas (6 tšk., 16 atk. k., 5 bl.), S.Rupšys (6 tšk.), M.Brinkis (6 tšk.), V.Gervė (3 tšk.) ir T.Gudas (2 tšk.).

KK „Kauno Partizanai“ „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybėse iškovojo penktąją pergalę ir išlieka su vieninteliu pralaimėjimu (5-1). LCP KK „Partizano“ sąskaitoje visos šešios nesėkmės (0-6).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

fanne2015 lapkričio 24 d., 08:29 val.
Anonomas, perskaičius tavo komentarą peršasi mintis, kad jei žaidi prieš silpnesnę komandą, tai turi jei nusileist? :D  arba esi pralaimėjusios komandos narys ir bandai pasiguost tokiais komentarais... ;)
Anonimas2015 lapkričio 23 d., 21:02 val.
tiesiog didvyriai partizanas:D laimejo ir dar dziaugiasi,mato,kad silpnesne komanda ir spaudzia noredami,kazka kazkam parodyti..
LCP KK „Partizanas“ nereikėjo daug pastangų nugalėti Komanda X (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)LCP KK „Partizanas“ panaikino solidų deficitą ir pratęsime įveikė „Ragus“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 23:30 val.)LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)KK „Kauno Partizanai“ išliko nenugalėti (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)KK „Kauno partizanai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 11:15 val.)Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)KK „Kauno partizanai“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ metus pradėjo užtikrinta pergale (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:57 val.)LCP KK „Partizanui“ nepadėjo namų sienos prieš „Ragai“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:46 val.)