Brentex Trailer vs Akademija (80:97)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ nugalėjo „Brentex Trailer“ krepšininkus

2016 sausio 19 d., Antradienis, 01:10 val., peržiūros: 1292

Sausio 19 dieną Atžalyno vidurinėje mokykloje vyko C lygos reguliariosios J pogrupio rungtynės tarp vietos „Brentex Trailer“ ir svečių „Akademija“. Pirmame kėlinuke komandos žaidė gana apylygiai, tačiau po pirmų dešimties minučių pirmavo svečiai – 18:15. Antrame ketvirtyje „Brentex Trailer“ krepšininkai sugebėjo padidint savo pranašumą ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 45:35. Trečiame kėlinyje atotrūkis tarp komandų nepakito – 68:58. Paskutiname ketvirtyje šeimininkai nesugebėjo pasivyti varžovų ir „Akademija“ šventė pergalę rezultatu 97:80.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai ir tik vienu taškeliu pirmavo šeimininkai. Tada svečiai spurtavo 6:0 ir išsiveržė į priekį (14:9). Antroje kėlinuko pusėje komandos keitėsi rezultatyviom atakom, o kėlinį užbaigės V. Stalerūno taiklus dvitaškis metimas leido svečiam po kėlinio pirmauti 18:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Akademija“ keliomis rezultatyviomis atakomis padidino savo pranašumą (23:15), tačiau netrukus šeiminikai sugebėjo neleisti svečiams atitolti (27:29). Dėja, antroje kėlinuko pusėje puikiai sužaidęs „Akademijos“ krepšininkas M.Gudeliauskas padėjo komandai susikrauti dviženklį pranašumą ir po pirmosios rungtynių pusės „Akademija“ pirmavo 45:35.

Trečiame kėlinuke komandos žaidė gana aktyviai ir tiek viena, tiek kita komanda neleido kisti persvarai viso kėlinuko metu. Po trijų kėlinių 68:58 vis dar pirmavo „Akademija“.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą pusiau (70:75), tačiau tada svečiai laimėjo atkarpą 13:2 ir persvara šoktelėjo iki 16 taškų (88:72). Šio deficito „Brentex Trailer“ komanda panaikinti nesugebėjo ir svečiai šventė pergalę 97:80.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris L.Juknys sakė: „Manau, mūsų pergalę lėmė didesnis meistriškumas ir noras nugalėti. Noriu padėkoti priešininkams už gražią kovą. Daug eksperimentavome varžybose, gaila, kad ne visi susirinkome.“

Brentex Trailer: Valius Fominas – 30 tšk. (7 rezult. perd.), Tautvydas Skrupskelis – 18 tšk., Paulius Užkurnys – 14 tšk., Tomas Šimoliūnas – 10 tšk.

Akademija (S): Mantas Gudeliauskas – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Edmundas Staugaitis – 20 tšk., Vaidas Stalerūnas – 15 tšk., Vytautas Bunikis – 14 tšk., Aurimas Juozapaitis – 12 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:29 val.)Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Akademijai“ nugalėti „Brentex Trailer“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:17 val.)Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)Be keitimų rungtyniavusi „Akademija“ paguldė ant menčių „Kėdainius“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:20 val.)BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:46 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)Beveik visą susitikimą atsilikinėjusi „Akademija“ taip ir nepavijo BC „Boom“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:07 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer“ palaužė „Komandą X“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:17 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „Brentex Trailer“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)