OnRoll vs MRU VSF (62:67)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 21:00 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

MRU VSF rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „OnRoll“ ekipa

2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 23:07 val., peržiūros: 1309

Antradienį, lapkričio 10 dieną, Šv. Mato gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių D pogrupio rungtynės, tarp šeiminkinkų „OnRoll“ ir svečių MRU VSF komandų. Iki šių rungtynių abi komandos pogrupyje žengė koja kojon, buvo iškovojusios po vieną pergalę ir patyrusios po dvi nesėkmes, tad laukė intriguojanti dvikova.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kovingai. Nors ir kamuolys dažniau nepasiekdavo tikslo, tačiau abi komandos dėjo dideles pastangas, norėdamos įgyti pranašumą, tačiau nei vienai komandai to padaryti nepavyko. Po pirmojo ketvirčio priekyje 9:11 buvo svečiai.

Antrajame kėlinuke MRU VSF komanda spurtavo ir po dviejų taiklių iš eilės O. Margelio ir D. Večerskio tritaškių atitrūko 12:20. Tačiau šeimininkai, daugiausia S. Ziutelio ir T. Ziutelio pastangų dėka, neleido įgyti svečiams apčiuopamo pranašumo. Komandos į didžiąją pertrauką ilsėtis išėjo rezultatui esant 21:25.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 5:12 ir po Ž. Kiverio taiklaus tolimo šūvio, rezultatas tapo dviženklis 26:37. Kėlinuko pabaigoje MRU VSF ekipa dar labiau padidino atotrūkį ir kėlinį pabaigė įgydama šioms rungtynėms solidų penkiolikos taškų pranašumą 34:49.

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo svečių laimėta atkarpą 0:4 ir įgyta didžiausia persvara rungtynėse 34:53. Dar likus žaisti 5:54 minutės svečiai turėjo solidų 17 taškų pranašumą. Tačiau tada „OnRoll“ kilo į lemiamą kovą. Vienas taiklus metimas sekė kitą, gynyboje pavykdavo neblogai sužaisti ir likus iki kėlinuko pabaigos mažiau nei dešimčiai sekundžių rezultatas buvo 59:65 svečių naudai. Po minutės pertraukėlės J.Fiodorovičius smeigia tritaškį ir sumažina skirtumą iki trijų taškų 62:65. „OnRoll“ imasi pražangų taktikos ir prasižengia prieš A. Masioką. Šis žaidėjas šaltakraujiškai sumeta abu baudos metimus ir užtikrina MRU VSF komandai pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 62:67 MRU VSF komandos naudai.

Po rungtynių MRU VSF komandos treneris R. Palčinskas apie greitai išvaistytą persvarą kalbėjo: „tiesiog pasijautė atsipalaidavimas, leidau pažaisti, tiem, kurie žaidžia mažiau kažkiek ir šiek tiek atsipalaidavo vyrai. Viskas taip ir susidėjo“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

OnRoll: Julius Fiodorovičius – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Ziutelis – 14 tšk. (8 išpr. praž.), Simonas Ziutelis – 9 tšk.

MRU VSF: Aurimas Masiokas – 10 tšk., Karolis Bojarūnas – 9 tšk., Domantas Večerskis – 8 tšk.

Antroje rungtynių dalyje geriau sužaidę „Konsus“ laimėjo prieš „OnRoll“ ekipą. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)MRU VSF krepšininkai tik rungtynių pabaigoje palaužė varžovus. (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:58 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)MRU VSF tik antroje rungtynių dalyje sugebėjo pabėgti nuo BC „Ambi“ ekipos. (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:00 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ nugalėjo „OnRoll“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:30 val.)MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:20 val.)„Compensa“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „OnRoll“ ekipą. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:16 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„MRU VSF“ po pratęsimo įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 21:55 val.)