BC „Straight“ vs BC „Ambi“ (63:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą.

2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 23:41 val., peržiūros: 1237

Antradienį, lapkričio 10 dieną, Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BC "Straight" ir svečiai BC "Ambi". Rungtynes kiek geriau pradėjo BC "Straight"krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (18:11). Antrame kėlinyje svečiai pasirodė kiek geriau, kas leido po dviejų kėlinių svečiams pirmauti rezultatu – (30:36). Trečiame kėlinyje BC "Straight" ekipai pavyko sužaisti puikų kėlinį, ko pasakoje šeimininkai nuo svečių atitrūko dviženkliu skirtumu – (52:40). Ketvirtame kėlinyje BC "Ambi" ekipa neketino lengvai pasiduoti, po truputi artėjo prie varžovų, bet perimti iniciatyvos taip ir nepavyko.Rungtynės baigėsi rezultatu - (63:59).

Pirmasis kėlinys prasidėjo BC "Straight" tolimu metimu, netrukus tuo pačiu atsakė ir svečiai ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo lygus – (3:3). Sužaidus dar 2 minutes šeimininkams pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės, po kurių skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 5 taškų – (8:3). Sužaidus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus BC "Ambi" ekipa surengė spurtą – (0:6), po kurio pirmaujanti komanda pasikeitė – (8:9). Antroje kėlinio dalyje BC "Straight" ekipai pavyko suaktyvinti gynybą, kas leido laimėti atkarpą – (10:2) ir po pirmų dešimties minučių priekyje buvo "BC "Straight" – (18:11).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis. Vėliau šiek tiek geriau pavyko sužaisti svečiams, kurie kėliniui įpusėjus sumažino atsilikimą iki 2 taškų – (26:24). Kėliniui baiginėjantis BC "Ambi" surengė spurtą – (2:10), po kurio antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (30:36).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai dėkingas svečių ekipai. Sužaidus nepilnas 3 minutes šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti – (38:38). Vėliau sekė dar viena šeimininkų laimėta atkarpa – (14:2), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio skirtumo ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (52:40).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (0:10), po kurios skirtumas tarp komandų liko tik 2 taškai – (52:50). Vėliau komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, bet pirmaujanti ekipa nepasikeitė. Kėliniui baiginėjantis šeimininkams pavyko išlaikyti nedidelę persvarą, kas leido iškovoti pergalę rezultatu – (63:59).

Po laimėtų rungtynių BC "Straight" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną nebuvo mūsų keturių pagrindinių startinio penketo žaidėjų, žaidė tik atsarginiai žaidėjai, kurie pradžioje nelabai norėjosi imtis iniciatyvos, ko pasakoje daug klydome, niekaip neradome savo žaidimo ir leidom varžovams pabėgti. Tikrai nesitikėjome tokios sunkios kovos, jautėsi jog trūko pagrindinių žaidėju, bet vėliau senbuviai truktelėjo trečią kėlinį, kas leido iškovoti pergalę."

BC „Straight“: Mantas Ungurys – 15 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Laucevičius – 14 tšk., Ernestas Arbačiauskas – 9 tšk.

BC „Ambi“: Dominykas Apšega – 17 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Tamaliūnas – 16 tšk., Vytautas Jakelis – 11 tšk. (5 perimt. kam.)

BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ nugalėjo „LejuoTransa“ penketuką (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:37 val.)Kauno technikos kolegijos krepšininkai po atkaklios kovos palaužė BC „Straight“ komandą. (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:18 val.)KK“13“ nesunkiai įveikė BC “Ambi“ ekipą. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių „Spartai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:06 val.)„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:46 val.)„Šilainiai“ be didelių sunkumų įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:03 val.)BC „Straight“ antroje rungtynių pusėje palaužė šešiese susirinkusius „Spartos“ krepšininkus (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:14 val.)„OnRoll“ išvargo pergalę prieš BC„Ambi“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:48 val.)