Elektromontuotojas vs BC „Straight“ (67:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Straight“

2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 21:48 val., peržiūros: 1050

Sausio 13 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT Reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Straight“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję dešimt pergalių ir tris kartus buvo pralaimėję. „Straight“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos pelnė po du taškus (2:2). Netrukus spurtą pradėjo „Straight“. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė aštuoni taškai (2:10), o minutės pertraukėlės paprašė „Elektromontuotojas“. Po jos geresnę atkarpą sužaidė „Elektromontuotojas“. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik du taškai (11:13). Per paskutines dvi kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (13:15).

Antro kėlinio pradžioje „Elektromontuotojas“ pelnė du iš eilės dvitaškius (17:15). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Prasidėjus penktai minutei komandas skyrė vienas taškas (21:22). Įpusėjus šeštai minutei komandas skyrė keturi taškai (26:22), o „Straight“ paprašė minutės pertraukėlės. Po joskomandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė trys taškai (33:30).

Trečias kėlinys prasidėjo svečių dvitaškiu, o į tai šeimininkai atsakė dviem taikliais metimais (38:32). Trečią minutę spurtą pradėjo „Straight“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (38:40). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (42:42), o minutės pertraukėlės paprašė „Elektromontuotojas“. Po jos komandos apsikeitė dvitaškiais, o baigiantis ketvirčiui baudų metimais „Straight“ pavyko įgyti trijų taškų pranašumą (44:47).

Trečią ketvirto kėlinio minutę „Straight“ pranašumas padidėjo iki septynių taškų (46:53). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik du taškai (53:55). Likus žaisti keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė „Straight“ (57:60). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus 13 sekundžių iki ketvirčio pabaigos dviem baudos metimais G.Jeršovas į priekį išvedė svečius (64:66). Dar po septynių sekundžių V. Sutkaus taiklus dvitaškis su varžovo pražanga į priekį išvedė „Elektromontuotoją“ (67:66). Per likusį laiką „Straight“ atakos sėkmingai užbaigti nepavyko.

„Elektromontuotojas“ iškovojo 11 pergalę, o „Straight“ pralaimėjo penktą kartą.

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Būna taip kartais. Netyčia gal ir laimėjome iš tikro. Pirmą kartą tikriausiai per visą klubo istoriją pavyko gale rungtynių laimėti normaliai. Šeip buvo labai nervuotos rungtynės. Nepataikė daug kas, tiek varžovai, tiek mes. Buvo nervų ir teisėjų atžvilgiu, žodžiu nervų karas. Svarbiausia pavyko pasiekti pergalę.“ Paklaustas, kas lėmė pergalę, treneris atsakė: „Priekinė linija. Varžovai neturėjo aukštų žaidėjų, o mes turėjome. Jiems pavyko gerai sukovoti. Tai pagrindinė pergalės priežastis.“

„Straight“ treneris E.Rinkevičius: „Sėkmė buvo varžovų pusėje, jiems pasisekė. Tritaškis nuo lentos, du taškai su pražanga, dar įkrito nuo lentos. Tiesiog jiem labiau pasisekė rungtynių pabaigoje ir viskas.“ Paklaustas, kokią taktiką rungtynių metu stengėsi naudoti, treneris atsakė: „Stengėmės keisti gynybos sistemas. Gindavomės zona, vėliau keisdavome į asmeninę gynybą, vėliau vėl grįždavome prie zoninės gynybos. Protarpiais gerai pavykdavo, bet šiandien jie akivaizdžiai turėjo ūgio persvarą. Jie dominavo po krepšiais, o mes bandėme jiems užmesti tritaškių. Salė ne mūsų, nekrito tritaškiai ir viskas sprendėsi paskutinę sekundę“

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 12 tšk., Vilius Sutkus – 11 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Paulius Malinauskas – 11 tšk.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 26 tšk. (11 atk. kam.), Laimonas Garnelis – 12 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Laucevičius – 9 tšk.

„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:17 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „LejuoTransą“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:46 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė sudėtingą pergalę (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 01:26 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje privertė pasiduoti „Spartą“ (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 17:28 val.)Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)