Hidraulinės sistemos vs R2P Sport ‒ S/M (58:78)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 11 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą.

2015 gruodžio 11 d., Penktadienis, 22:20 val., peržiūros: 1701

Penktadienį, gruodžio 11 dieną, A. Sabonio krepšino centro sporto salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Hidraulinės sistemos" ir svečių teisėmis žaidę R2P Sport -S/M". Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus – (21:21). Antrame kėlinyje šeimininkai papuolė į duobę iš kurios sausi neišlipo – (27:42). Trečiame kėlinyje komandų žaidimas išsilygino, bet vis dar priekyje buvo svečiai – (42:59). Ketvirtame kėlinyje "R2P Sport -S/M" išlaikė įgytą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (58:78).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Hidraulinių sistemų" dviems taikliais baudų metimais, vėliau sekė 5 iš eilės pelnyti "R2P Sport – S/M" ekipos taškai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (2:5).Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir rezultatas tarp komandų tapo lygus – (13:13). Per likusį laiką komandos toliau žaidė taškas į tašką ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:21).

Antrasis kėlinys buvo labai sėkmingas svečių ekipai. "R2P Sport – S/M" sužaidus pirmas 6 kėlinio minutes laimėjo atkarpą – (4:14), po kurios pirmą kartą rungtynėse svečiai įsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu – (25:35). Per likusį laiką svečiai dar keliais taškais padidino skirtumą iki 15 taškų ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (27:42).

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar vieną puikiai sužaista svečių atkarpa – (2:12), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki didžiausio rungtynėse 25 taškų – (29:54). Vėliau sekė "Hidraulinių sistemų" vieną iš retesnių laimėtų atkarpų – (13:5), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 17 taškų – (42:59).

Ketvirtame kėlinyje komandų žaidimas išsilygino. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes svečiams pavyko 2 tašais padidinti skirtumą iki 19 taškų – (49:68). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai dar 1 taškų leido svečiams atitrūkti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (58:78).

Po laimėtų rungtynių "R2P Sport S/M" ekipos treneris kalbėjo: "Kova nebuvo labai lengva, čia gal tiktai rezultatas atrodo, kad čia ji lengva buvo, bet iš tikrųjų varžovai yra labai geros sudėties komanda ir manau, kad jie ateityje parodys daugiau. Šiandieną manau, kad mūsų komandai buvo tiesiog geresnė diena."

Hidraulinės sistemos: Ignas Krukonis – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 18 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Vainoris – 6 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Mantas Kvedaras – 22 tšk., Justinas Pocius – 19 tšk., Tomas Bietkis – 17 tšk. (5 rezult. perd.)

„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)„R2P ‒ Sport S/M“ po permainingo ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:17 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „R2P -Sport S/M“ ekipą. (2016 sausio 08 d., penktadienis, 22:07 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be vargo sutriuškino BC „BOOM“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 23:09 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė eilinę pergalę (2016 sausio 29 d., penktadienis, 23:16 val.)