Kauno Rami vs Kauno technikos kolegija (94:92)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Po pratęsimo Kauno Rami nugalėjo KTK

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 23:25 val., peržiūros: 699

Lapkričio 22 dieną, sekmadienį, Saulės gimnazijoje vyko C Lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko H pogrupio ekipos – grupės viršūnėję esanti Kauno technikos kolegija (5/1) ir laipteliu žemiau esanti Kauno Rami (4/2) ekipa. Įnirtingose rungtynėse nepakako ir pagrindinio žaidimo laiko, komandos buvo priverstos žaisti pranešimą. Š. Petraičio vedama Kauno Rami komanda taškų rinkimo lenktynėse finišavo pirma ir iškovojo ypač sunkią pergalę prieš Kauno technikos kolegija rezultatu – 94:92.

Rungtynės prasidėjo gana sausai, pirmus taškus praėjus trim minutėms pelnė Kauno technikos kolegija. Tačiau netrukus, Kauno Rami atsakė tuo pačiu, įpusėjus kėliniui švieslentėje degė lygybė – 10:10. Rezultatyviame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Baigiantis kėliniui Kauno Rami turėjo šešių taškų pranašumą, tačiau G.Katilius pataikė tritaškį ir pasibaigus kėliniui komandas skyrė vienas tolimas metimas – 23:20.

Antrasis kėlinys įsibėgėjo taip pat sunkiai. Ledus pralaužė M.Pranskūnas pataikydamas dvitaškį. Toliau komandos apsikeitė tolimais metimais, o Š.Petraitis draskė varžovų gynybą savo aštriais prasiveržimais ir Kauno Rami įgijo rekordinį septynių taškų pranašumą. Tačiau V. Alonderio ir G. Katiliaus tritaškiai neleido atitolti „ramiems“ dar toliau. Bendromis pastangomis rinkę taškus Kauno technologijos kolegija pagaliau išsiveržė į priekį ir pasibagus dviems kėliniams turėjo šešių taškų pranašumą – 34:40.

Grįžus po pertraukos komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais. Tačiau ir vėl tada prabilo Š.Petraitis, kuris ir vėl išvedė savo komandą į priekį. Sužaidus penkias trečiojo kėlinio minutes rezultatas. Tačiau ir vėl tritaškį smeigė V.Alonderis ir dar dvitaškį pridėjo L.Patašius ir Kauno technikos kolegiją jau buvo priekyje penkiais taškais. Tačiau Kauno Rami ir toliau alsavo varžovams į nugarą. Tai priešininkus trikdė ir leido jiems vėl grąžinti pusiausvyrą į rungtynes ir po to persverti rezultatą – 58:56.

Paskutinįjį ketvirtį ir vėl pradėjo V. Alonderio tolimas šūvis. Į tai greitai atsakė vėl tas pats Š.Petraitis. Keturi iš iš eilės G. Mikėno taškai ir Kauno Rami jau turėjo penkiu taškų persvarą. Į tai atsakė keturi L. Pataišio taškai ir rezultatas vėl tapo minimalus. Sužaidus lygiai penkias minutes rezultatas ir vėl buvo lygus – 67:67. Paskutinės kėlinio minutės buvo labai įnirtingos ir rezultatyvios, o rezultatas beveik visada buvo lygus. Likus žaisti dvylika sekundžių Kauno technikos kolegija turėjo trijų taškų pranašumą, tačiau po minutės pertraukėlės grįžęs Š.Petraitis pataikė fantastišką tritaškį ir išvedė savo komandą į pratęsimą.

Pratęsimas prasidėjo gana nervingai, bet Š.Petraitis išvedė savo komandą į priekį pataikydamas svarbų dvitaškį. L.Patašius atsvėrė pusiausvyrą. Likus žaisti dvi pratęsimo minutes rezultatas taip pat buvo lygus. Tačiau tada dvi baudas įmetė Š.Petraitis, kamuolį perėmė M.Šilkauskas ir M.Pranskūnas padidino savo komandos pranašumą – 91:87. Likus žaisti penkias sekundes M.Pranskūnas prarado kamuolį ir suteikė šansą Kauno technikos kolegijai, tačiau ši šiuo šansu taip ir nepasinaudojo ir Kauno Rami šventė pelnytą pergalę rezultatu – 94:92.

Naudingiausi žaidėjai:

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 32 tšk. (10 rezult. perd., 12 išpr. praž.), Mantas Šilkauskas – 25 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Gytis Mikėnas – 16 tšk.

Kauno technikos kolegija: Vytautas Alonderis – 31 tšk., Lukas Patašius – 20 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Gytautas Katilius – 17 tšk.

„Kauno Rami“ susitvarkė su „KMAIK“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)Kauno technikos kolegija palaužė KMAIK (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 21:48 val.)Kauno NTI-PN namuose nusileido Kauno technikos kolegijos ekipai (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 19:59 val.)Po prasto starto atsigavęs BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė „Kauno Rami“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:08 val.)„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:35 val.)Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)Kauno technikos kolegija neturėjo vargo su BrenteX Trailer (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 19:32 val.)„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą. (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)