BC „Gazuotas pienas“ vs Veiverių „Amberis“ (88:58)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ tik antroje rungtynių pusėje nutolo nuo varžovų

2016 vasario 09 d., Antradienis, 10:34 val., peržiūros: 1262

Pirmadienį, vasario 8 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės pirmenybių rungtynės tarp K pogrupio komandų – vietos BC „Gazuoto pieno“ bei svečių Veiverių „Amberio“. Pirmoje rungtynių pusėje tvyravo nerezultatyvus ir gan chaotiškas žaidimas, o tuo naudojosi rungtynių autsaideriais vadinta „Amberio“ ekipa, kuri labai apylygiai kovojo su vienais grupės favoritų. Visgi, antroje rungtynių pusėje „Gazuotas pienas“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo žaisti taip, kaip moka, o to pasekoje, jie iškovojo ir triuškinančią pergalę.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkų komanda, bet po to sekė kelios klaidos ir netaiklūs metimai, o tuo kaip mat pasinaudojo svečių komanda ir pelnė šešis taškus be atsako. Tuomet „Gazuoto pieno“ ekipa galėjo švelninti skirtumą, tačiau jie prametė net penkis baudos metimus iš eilės, o „Amberio“ ekipa tuo pasinaudojo ir padidino pranašumą iki septynių taškų. Tuomet darbo ėmėsi šeimininkų komandos žaidėjas M.Gasperavičius, kuris savo komandai pelnė devynis taškus ir tai leido sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 15:17. Antrąjį ketvirtį šeimininkų ekipa pradėjo pataikydama du tolimus metimus, bet tuomet vėl krito į šiokią tokią duobę. Kelios klaidos, pramesti metimai ir Veiverių „Amberis“ spurtavo 10:0 bei susigrąžino turėtą pranašumą. Vis tik, kėlinuko pabaiga priklausė „Gazuoto pieno“ ekipai, kurie kėlinuką užbaigė 10:2 atkarpa ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo dviejų taškų pranašumą – 31:29.

Trečiasis ketvirtis buvo gan rezultatyvus, o labiausiai šeimininkų ekipai. Jie vien per šį kėlinį pelnė lygiai tiek pat taškų, kiek buvo pelnę per pirmuosius du. Nors šiame kėlinyje ir nebuvo jokių spurtų, bet labiausiai išsiskyrė tai, kad „Gazuotas pienas“ sugebėdavo du kartus paeiliui sėkmingai užpulti, o „Amberis“ atsakydavo tik viena sėkminga ataka. Po truputį skirtumas taip ir augo tarp komandų, o kėlinio pabaigoje komandas skyrė jau dviženklis skirtumas. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 62:48. Ketvirtasis kėlinys vėl buvo gan sėkmingas šeimininkų ekipai, o svečiams tai buvo pats nerezultatyviausias. Kėlinys prasidėjo 11:2 „Gazuoto pieno“ spurtu, tad intriga iš šių rungtynių jau pasišalino. Nors tuomet svečiai pelnė keturis taškus be atsako, šeimininkai atsakė 11:0 spurtu ir taip dar labiau padidino savo pranašumą. Galiausiai rungtynės pasibaigė rezultatu 88:58.

J.Eibukas (BC „Gazuotas pienas“):
„Antroje rungtynių pusėje žaisti pradėjome. Realiai, pirmoje rungtynių pusėje nežaidėm. O šiaip, galvojom jau apie kitą etapą. Dabar ilgai neturėsim varžybų, tai tiesiog pasidarėm treniruotę.“

N.Baltrušaitis (Veiverių „Amberis“):
„Sugriuvimas antroje rungtynių pusėje, kaip ir buvo numatytas. Per daug nesistengėm. Neturėjom priežasčių dėl ko plėšytis. Dabar mes jėgas taupom vėlesniam pirmenybių etapui, o dabar tiesiog nebuvo tikslo kovoti. Tiesiog garbingai sužaidėm.“

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Gasperavičius – 21 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 18 tšk., Andrius Jorudas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Semėnas – 11 tšk., Mantas Čipas – 10 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Veiverių „Amberis“: Gintaras Žilinskas – 23 tšk. (11 atk. kam.), Saimonas Pažėra – 18 tšk., Povilas Glaniauskas – 8 tšk. (6 rezult. perd.)

BC „Gazuotas pienas“ sutriuškino negausiai susirinkusius varžovus (2016 vasario 02 d., antradienis, 01:28 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 11:37 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ išsivežė sunkią pergalę iš Birštono (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 01:59 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „Gazuotas Pienas“ savo aikštėje po atkaklios kovos nusileido SK „Neveronys“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:00 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)