Kauno Rami vs BC „Gazuotas pienas“ (62:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Po prasto starto atsigavęs BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė „Kauno Rami“

2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 23:08 val., peržiūros: 1426

Sekmadienį, spalio 25 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių H pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kauno Rami“ ir svečių BC „Gazuoto Pieno“ ekipų. Susitikimą žymiai užtikrinčiau pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko nuo priešininkų, tačiau šie nesiruošė taip lengvai nusileisti ir atradę savo žaidimą ėmė lipti varžovams ant kulnų. Antroje rungtynių pusėje BC „Gazuotas Pienas“ persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau per visą likusį laiką pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, kas įrodė, jog susitiko lygiaverčiai priešininkai. Vis tik, svečių ekipos krepšininkai sugebėjo įgyti kelių taškų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos bei šventė pirmą oficialią sezono pergalę rezultatu 62:68 (24:21, 16:15, 10:17, 12:15).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai, čia pat aikštės šeimininkai parodė kas čia šeimininkas ir surengę spurtą 10:0 įgijo aštuonių taškų persvarą. Kiek vėliau tolimi M. Stankevičiaus šūviai kiek truktelėjo BC „Gazuotą Pieną“ į priekį, tačiau ir toliau sunkiai puolime tvarkęsi svečių krepšininkai praleido nemažai taškų į savo krepšį. Kiek vėliau, M. Stankevičiaus ir M. Semėno pastangomis svečiams pavyko sumažinti deficitą iki minimumo, bet čia pat apie save priminė T. Petrošius, kurio tolimas metimas ir vėl kiek atitolino „Kauno Rami“. Vis tik, kėlinuko pabaigoje nežymiai geriau sužaidęs BC „Gazuotas Pienas“ sušvelnino atsilikimą iki trijų taškų. 24:21.

Antro ketvirčio pradžioje abi ekipos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau čia pat du labai svarbius tolimus metimus smeigė Š. Bernatavičius, kurių dėka BC „Gazuotas Pienas“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai įgyjant vieno taško pranašumą. Ilgai pirmaujančių vaidmeniu aikštės šeimininkai varžovams džiaugtis neleido, nes čia pat surinko penkis taškus be jokio atsako ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios komandos dar apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių skirtumas tarp jų nepasikeitė ir keturiais žingsneliai priekyje buvo „Kauno Rami“ ekipos krepšininkai. 40:36.

Po ilgosios pertraukos žymiai pagerėjusio puolimo dėka svečiai pelnė keturis taškus iš eilės ir pasivijo priešininkus. Tolimas Š. Petraičio metimas kiek atitolino aikštės šeimininkus, tačiau sustoti neketinę BC „Gazuoto Pieno“ krepšininkai ir toliau rengė rezultatyvias atakas, kurių dėka persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau pirmaujanti komanda dar pasikeitė pora kartų, bet, nepaisant Š. Petraičio dviejų taškų su pražanga, M. Gasperavičius surengė du rezultatyviai pasibaigusius reidus ir vėl persvėrė rezultatą. Čia pat tritaškį pridėjęs M. Stonkus padidino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. Per likusį trečiojo kėlinuko laiką „Kauno Rami“ dar sugebėjo sušvelninti deficitą iki trijų taškų. 50:53.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje tvirtą pamatą pergalei pasistatė BC „Gazuotas Pienas“, kuris pelnė penkis taškus iš eilės ir atitrūko nuo varžovų aštuonių taškų skirtumu. Vis tik, rankų dar nenuleidę aikštės šeimininkai sužaidė itin sėkmingą atkarpą 9:2 ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau savo komandą ir vėl į priekį traukęs M. Stankevičius vieną po kitos provokavo priešininkų pražangas, kurių dėka jam pavyko sugrąžinti savo ekipai saugesnį pranašumą. Kiek vėliau Š.Petraitis individualiais veiksmais dar bandė traukti komandą, tačiau komandiškai žaidęs BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko jam jokių vilčių išsaugodamas persvarą bei pergalę savo rankose. 62:68.

Jomantas Eibukas (BC „Gazuotas Pienas“):

Rungtynes pradėjote gana sunkiai, kas padėjo vėliau atrasti savo žaidimą?:

„Iš pradžių bandėme žaisti aukštesniu penketu, tačiau nepavyko išnaudoti ūgio persvaros. Po ilgosios pertraukos pradėjome žaisti mobilesniu penketu, ko pasekoje ir pavyko išlyginti žaidimą“.

„Ant popieriaus“ komandoje yra ir daugiau žaidėjų, kurie, tikėtina, turėtų būti komandos lyderiai, kodėl jie nepasirodė aikštelėje? :

„Džiaugemės, jog pavyko iškovoti pergalę vos su vienu startinio penketo žaidėju. Tomas Bumbulevičius kenčia nugaros skausmus, Karolis Kokoška sirguliuoja, o, tuo tarpu, Mantas Čipas ir Andrius Jorudas negalėjo pasirodyti dėl asmeninių priežasčių. Dabar turėsime savaitę poilsio ir lauksime pirmųjų rungtynių namuose“.

„Kauno Rami“: Šarūnas Petraitis – 25 tšk. (8 išpr. praž.), Tomas Petrošius – 14 tšk. (17 atk. kam.), Mantas Šilkauskas – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 32 tšk. (9 išpr. praž.), Mantas Semėnas – 9 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Gasperavičius – 9 tšk.

Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)Visas rungtynes iniciatyvą tvirtai laikęs BC „Gazuotas pienas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 21:54 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)„ICE“ komanda tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno Rami“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 23:50 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)Tritaškius taikliau nei dvitaškius mėtę „Dumblo“ krepšininkai įveikė „Kauno Rami“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 22:22 val.)