Grizliai vs BuyPCgame.eu (95:86)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Renesansas ketvirtajame kėlinuke leido „Grizliams“ palaužti „BuyPCgame.eu“ ekipą

2016 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 1337

Sausio 21 dieną, ketvirtadienį, Šv. Pranciškaus mokykloje, buvo sužaistos C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko 2 etapo Didžiosios taurės L pogrupio kaimynės – namuose žaidę „Grizliai“ (6-7) ir svečiai „BuyPCgame.eu“ (5-8).

Pirmo kėlinuko pradžioje po penkių iš eilės A. Vilpišausko taškų „Grizliai“ pirmavo 12:9. Tačiau tada atėjo svečių žaidėjo A. Pūro valanda – įmesti du tritaškiai iš eilės, pridėtas dar vienas dvitaškis padėjo „BuyPCgame.eu“ ekipai liamėti pirmą kėlinuką 16:23.

Antro kėlinuko pradžioje po P. Čerkausko tritaškio rezultatas labai greitai tapo lygus 26:26. Tačiau nuo tos akimirkos, visas žaidimo gijas į savo rankas perėmė svečiai, kurie laimėjo likusią atkarpą kėlinuke 7:20 ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami trylikos taškų pranašumą.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau vaizdas aikštelėje nesikeitė – „BuyPCgame.eu“ praktiškai viso kėlinuko metu laikė dešimties ir daugiau taškų pranašumą prieš savo oponentus ir po trijų ketvirčių pirmavo 58:71.

Tačiau, ketvirtajame kėlinuke viskas apsivertė aukštyn kojomis. Įpusėjus kėlinukui „Grizliams“ pavyko prisivyti varžovus ir M. Valatkevičiaus dvitaškis su taikliu baudos metimu persverė rezultatą jo komandos naudai 78:77. Tada darbo ėmėsi „Grizlių“ lyderis M.Valaitis, per likusį rungtynių laiką įmetęs dešimt taškų ir palaidojęs „BuyPCgame.eu“ ekipos krepšininkų viltis laimėti šias rungtynes. Ketvirąjį kėlinuką „Grizliai“ laimėjo 37:15, o galutinis rungtynių rezultatas 95:86.

Po rungtynių „Grizlių“ ekipos treneris kalbėjo: „jaunimą truputį patraukėm į šoną, seni išėjom lošti, įkvėpėm to entuziazmo ir parodėm, kad iš tiesų yra tų jėgų ir galim žaisti. Na, iš tikrųjų, gynyboje labai kietai priešininkai žaidė. Pats pirmoje pusėje tik epizodiškai žaidžiau, antroje pusėje teko susidurti akis į akį su aukštais vyrais, pakankamai kietai jie žaidė. Bet pavyko atsakyti. Supratome, kaip mums reikia gintis prieš juos. Pavykus apsiginti, automatiškai ir puolimas atsidarė, ir jėgų atsirado, pataikyti pradėjom ir tai nulėmė pergalę. Džiaugiuosi, kad charakteris atsirado ir parodėm, kad dar galime žaisti“.

Grizliai: Martynas Valaitis – 34 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd., 12 išpr. praž.), Deividas Valatkevičius – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Malinauskas – 9 tšk.

BuyPCgame.eu: Justas Draudvila – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Ugianskis – 15 tšk., Simonas Monkevičius – 14 tšk. (6 rezult. perd., 7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Domas Kondrotas – 14 tšk., Aivaras Pūras – 12 tšk. (10 atk. kam.)

Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)Ketvirtame kėlinyje „Grizliai“ įveikė „VU KHF“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 16:35 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ lengvai palaužė „BuyPCgame.eu“ komandos pasipriešinimą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Grizlių“ penketukas neatsilaikė prieš „BuyPCgame.eu“ komandą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „BuyPCgame.eu“ nusileido „Konsus“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 22:50 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Grizliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2016 vasario 05 d., penktadienis, 00:14 val.)Blankiai puolę „Grizliai“ turėjo pripažinti „Ice“ pranašumą (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)