Randeris vs A. S. K. „Persvara“ (71:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 11 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“

2015 gruodžio 12 d., Šeštadienis, 01:24 val., peržiūros: 1563

Penktadienį, gruodžio 11 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pirmenybių rungtynės tarp vietos „Randerio“ bei svečių A. S. K. „Persvara“ ekipų. Didžiąją rungtynių dalį svečiai turėjo pranašumą savo rankose, tačiau ketvirtajame kėlinyje jie krito į duobę bei buvo atsidūrę atsiliekančiųjų vaidmenyje. Visgi, kelios sėkmingos atakos leido „Persvaros“ kolektyvui persverti rezultatą, o galiausiai ir iškovoti pergalę.

Pirmąjį kėlinį taikliu tolimu metimu pradėjo „Randerio“ ekipa, bet tuomet aštuonis taškus paeiliui pelnė svečiai bei įgijo šešių taškų atotrūkį. Vėliau komandos žaidė apylygiai bei keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Kėlinukui perkopus į antrąją pusę, „Randerio“ ekipai buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau tuomet „Persvara“ pelnė septynis taškus be atsako bei vėl įgijo ženklesnį pranašumą. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 17:22. Antrąjį kėlinį kur kas grėsmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pelnė pirmuosius septynis taškus šiame kėlinyje, o vėliau pridėjo dar šešis, leisdami savo varžovams įmesti vos tris. Tuomet „Randeris“ turėjo įgijęs penkių taškų atotrūkį, bet „Persvaros“ ekipa atsigavo po šalto dušo bei kėlinį užbaigė 16:4 spurtu, kuris leido svečiams įgyti vėl solidesnį pranašumą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 34:41.

Trečiąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Ilgai netrukus jie sumažino atsilikimą iki minimumo ir atrodė, kad netrukus persvers rezultatą, tačiau svečiai vėl pelnė kelis taškus be atsako bei padidino savo pranašumą iki saugesnio. Trečiasis kėlinukas užsibaigė komandų žaidimu taškas į tašką, tad skirtumas per daug ir nekito. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 53:59. Ketvirtąjį kėlinį taikliu tolimu metimu pradėjo „Persvaros“ ekipa, bet tuomet tris tritaškius smeigė „Randerio“ ekipos žaidėjas L.Steponavičius, vieną pridėjo A.Šalaševičius ir staiga „Randerio“ ekipa įsiveržė į priekį bei turėjo keturių taškų pranašumą. Tuomet darbo ėmėsi „Persvaros“ ekipos lyderis S.Pakalniškis, kuris savo komandai pelnė aštuonis taškus paeiliui bei leido įgyti minimalų atotrūkį. Sėkmingai apsigynę svečiai, kitoje aikštelės pusėje pataikė tritaškį, o vėliau ir dvitaškį bei taip padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 71:77.

V.Juknevičius (A. S. K. „Persvara“):
„Pergalę lėmė gynyba. Taip pat, turbūt, po krepšiu atkovojom daug kamuolių, manau, daugiau nei varžovai. Pataikėm kelis tritaškius reikiamu momentu, prasiveržėm kartas nuo karto, išprovokavom pražangų, tad tas ir nulėmė pergalę.“

Randeris: Laimonas Steponavičius – 34 tšk. (8 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Andrius Šalaševičius – 17 tšk. (11 atk. kam.), Deividas Leonavičius – 14 tšk. (11 atk. kam.)

A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 26 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Vytautas Bereiša – 16 tšk., Vilius Narbutas – 12 tšk.

„MRU VSF“ po pratęsimo įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 21:55 val.)„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“ (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:14 val.)Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)A. S. K. „Persvara“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Laipsniai“ ketvirtąjame kėlinyje įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 23:54 val.)A. S. K. „Persvara“ pasiekė dar vieną įtikinamą pergalę (2016 sausio 15 d., penktadienis, 02:15 val.)„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)