OnRoll vs BC „Straight“ (51:82)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„OnRoll“ nesulaikė L. Garnelio ir krito prieš BC „Straight“ komandą

2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 17:53 val., peržiūros: 1150

Sekmadienį, lapkričio 15 dieną, Šv. Mato gimnazijos sporto salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „OnRoll" ir svečiai BC „Straight“. Iki šių rungtynių „OnRoll“ ekipa savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir tris pralaimėjimus (1-3), tuo tarpu BC „Straight“ buvo iškovoję dvi pergales iš keturių galimų (2-2).

Sužaidus pirmas keturias rungtynių minutes, svečiai, vedini L. Garnelio, pataikiusio tris tritaškius iš tiek pat galimų, iškart atitrūko 3:13. Tačiau antroje kėlinuko pusėje persvarą jau turėjo „OnRoll“ ekipa, sugebėjusi beveik prisivyti priešininkus ir sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų 19:21.

Antrojo kėlinuko pradžia pasižymėjo apylygiu žaidimu. Sužaidus pusę kėlinuko rezultatas buvo 24:29 svečių naudai. Kėlinuko pabaigą puikiai sužaidė BC „Straight“ ekipa, laimėjusi atkarpą 2:9 ir pabaigusi antrą kėlinuką turėdama dviženklią persvarą. Didžioji pertrauka prasidėjo rezultatui esant 26:38.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo BC „Straight“ lyderio L. Garnelio solo pasirodymu (pelnyti dvylika taškų iš eilės). Kad ir kaip „OnRoll“ ekipa besistengė prisivyti priešininkus, L. Garnelio taiklūs tolimi metimai daužė visas šeimininkų mintis galvoti apie pergalę šios dienos rungtynėse. Po trijų kėlinukų rezultatu 45:58 pirmavo svečiai.

Sužaidus pusę ketvirto kėlinuko rezultatas dar buvo 50:64. Tačiau likusią rungtynių dalį „OnRoll“ komanda pralaimėjo 1:18 ir BC „Straight“ vedini 49 taškus pelniusio L. Garnelio iškovojo užtikrintą pergalę. Tai buvo trečioji šios komandos pergalė savo grupėje.

BC „Straight“ komandos treneris E.Rinkevičius po rungtynių buvo paklaustas, ką galvoja apie fenomenalų L. Garnelio pasirodymą šiose rungtynėse: „kaip sakoma, L.Garnelis metai iš metų parodo savo geriausias savybes. Ne veltui lošia aukštam lygyje. Tiek L.Garnelis, tiek A.Eitutis šitoje lygoje yra patys geriausi lengvieji atakuojantys kraštai, mes juos abu turime savo komandoje, ir dėl to labai džiaugiamės“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

OnRoll: Tomas Ziutelis – 14 tšk. (17 atk. kam., 9 išpr. praž.), Justinas Randis – 14 tšk., Simonas Ziutelis – 10 tšk.

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 49 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Gediminas Jeršovas – 14 tšk. (11 atk. kam.), Edvinas Rinkevičius – 6 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)„OnRoll“ išvargo pergalę prieš BC„Ambi“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:17 val.)Kauno technikos kolegijos krepšininkai po atkaklios kovos palaužė BC „Straight“ komandą. (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:18 val.)„Onroll“ savo namų aikštelėje buvo sutriuškinti „R2P Sport-2“ komandos (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 06:42 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 17:28 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)