LCP KK „Partizanas“ vs Elektrėnai (55:67)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą

2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 23:11 val., peržiūros: 1463

Pirmadienį Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko LCP KK „Partizanas“ (šeimininkai) ir „Elektrėnai“ (svečiai). Rungtynes užtikrinčiau pradėjo LCP KK „Partizanas“ ekipa, tačiau nepavyko išlaikyti iniciatyvos savose, kur „Elektrėnai“ persvėrė rezultatą į savas rankas ir išsaugojo iki rungtynių pabaigos. „Elektrėnai“ šventė pergalę, rezultatu – 55:67.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ( 9:2), tačiau LCP KK „Partizanas“ ekipos zoninė gynyba pradėjo byrėti, o svečiai mažino skirtumą ( 11:8). Po A.Paškevičiaus greitų atakų skirtumas sumažėjo iki minimalaus. Toliau ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o paskutinėmis sekundėmis J.Jurkervičiaus taiklus tritaškis išlygino rezultatą – 15:15.

Antrasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau „Elektrėnai“ surengė spurtą 7:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 18:24). LCP KK „Partizanas“ ekipa sugebėjo atsakyti tik tritaškiu metimu, o tu svečiai kėlinuką užbaigė dviems rezultatyviomis atakomis ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 7 taškų pranašumą – 21:28.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai toliau neatrado priešnuodžio prieš varžovų zoninę gynybą, o svečiai didino pranašumą ( 25:38). LCP KK „Partizanas“ ekipai pavyko keletą minučių atsigauti, tačiau vėl subyrėjo, o „Elektrėnai“ padidino pranašumą iki 16 taškų ( 31:47). Per paskutinę minutę šeimininkai sugebėjo tik dviems taškais sušvelninti skirtumą – 33:47.

Paskutinį ketvirtį LCP KK „Partizanas“ pradėjo užtikrintai ir sušvelnino skirtumą iki 7 taškų ( 42:49). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. LCP KK „Partizanas“ pradėjo spausti varžovus po visą aikštelę, tačiau „Elektrėnai“ atlaikė spaudimą ir išlaikė pranašumą savose rankose. Svečiai šventė pergalę, rezultatu – 55:67.

Po laimėtų rungtynių „Elektrėnų“ ekipos žaidžiantysis treneris, A.Paškevičius, teigė:“ Susirinkome penkiese tik. Buvo noro laimėti ar penkiese susirenkam, ar septyniese. Dėl pergalės visada stengėmes. Ar varžovams nesisekė ,ar mes čia gerai sužaidėm. Man atrodo, šiandien lėmė sėkmės faktorius pergalę.“

LCP KK „Partizanas“: Matas Brinkis – 16 tšk., Daumantas Blužas – 14 tšk. (17 atk. kam.), Simonas Rupšys – 13 tšk.

Elektrėnai (S): Artūras Paškevičius – 22 tšk., Lukas Jurkevičius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Strasevičius – 13 tšk. (20 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 17:54 val.)„Lejuotransa“ turėjo vargo su LCP KK „Partizanu“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)BK Centre ‒ 2 nukovė LCP KK „Partizanas“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:14 val.)„KMAIK“ didesnio pasipriešinimo iš LPC KK „Partizanas“ ekipos nesulaukė. (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:13 val.)„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 15:48 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)