Buritus vs Veiverių „Amberis“ (85:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 29 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Buritus“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Veiverių „Amberį“

2016 sausio 29 d., Penktadienis, 21:46 val., peržiūros: 1249

Sausio 29 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Buritus“ priemė svečius Veiverių „Amberį“. „Buritus“ buvo iškovoję devynias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. Veiverių „Amberis“ buvo iškovojęs tris pergales ir vienuolika kartų buvo pralaimėjęs.

Rungtynių pradžioje penkis taškus be atsako pelnė Veiverių „Amberis“, o komandos buvo sužaidusios dvi minutes. Netrukus pirmus taškus pelnė „Buritus“ (2:5). Ketvirtą minutę svečių pranašumas padidėjo iki septynių taškų (2:9). Visgi netrukus „Buritus“ pasivijo varžovus (11:12). Devintą minutę komandas skyrė keturi taškai (13:17), bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Buritus“, kuriem pavyko laimėti kėlinį rezultatu 18:17.

Antrą ketvirtį geriau pradėjo Veiverių „Amberis“. Svečiai pelnė devynis taškus be atsako ir sužaidus beveik keturias minutes pirmavo rezultatu 18:26. Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Buritus“ (20:26). Šeimininkai pamažu vijosi varžovus, o likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas tapo lygus (26:26). Septintą minutę tritaškį pataikė Veiverių „Amberis“ (26:29). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau rungtyniavo „Buritus“, kuriem pavyko sužaidus 20 minučių įgyti trijų taškų pranašumą (34:31).

Trečio kėlinio pradžioje Veiverių „Amberis“ pasivijo varžovus (34:34). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus antroje rungtynių pusėje pelnė „Buritus“ (37:34). Po šio metimo „Buritus“ puolimas užstrigo, o Veiverių „Amberis“ pelnė 12 taškų be atsako (37:46). Prasidėjus antrai kėlinio pusei dvitaškį, o netrukus ir tritaškį pataikė „Buritus“ (42:46). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos Veiverių „Amberis“ turėjo trijų taškų persvarą (49:52). Per likusį laiką „Buritus“ pasivijo varžovus (55:55).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui aštuonis taškus be atsako pelnė „Buritus“ (63:55). Įpusėjus trečiai minutei komandas skyrė septyni taškai, o Veiverių „Amberis“ paprašė minutės pertraukėlės (65:58). Po jos du tritaškius pataikė P. Gadliauskas (65:64). Visgi perimti iniciatyvos „Amberiui“ varžovai neleido. Po aštuonių iš eilės „Buritus“ taškų komandas skyrė devyni taškai (73:64). Per paskutines rungtynių minutes Veiverių „Amberis“ nebesugebėjo atkurti intrigos rungtynėse, o „Buritus“ iškovojo pergalę rezultatu 85:74.

“Buritus“ iškovojo dešimtą pergalę, o Veiverių „Amberis“ pralaimėjo dvyliktą kartą.

„Buritus“ komandos žaidėjas paklaustas, ką geriau darė šiandien už varžovus, atsakė: „Tikriausiai nieko geriau už varžovus šiandien nedarėme. Trūksta komandos draugų, yra traumuotų žaidėjų. Nebuvo kai kurių starto penketo žaidėjų, bet momentais sekėsi gerai, atsilaikėme. Asmeninė gynyba šiandien nepasiteisino, o kai atsistojome gintis zona pamatėme, kad pavyksta atkovoti kamuolius ir bėgome į greitas atakas.“ Paklaustas, kas lėmė, kad komanda ketvirtame kėlinyje perėmė iniciatyvą, žaidėjas atsakė: „Kaip minėjau, zoninė ginyba padarė savo. Pakirtome, užbėgome, įmetėme ir gerai pataikėme tritaškius“

Buritus: Ramūnas Švagždys – 23 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vytautas Tirva – 19 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Jonas Snudaitis – 19 tšk., Karolis Klimas – 12 tšk.

Veiverių „Amberis“: Saimonas Pažėra – 26 tšk., Povilas Glaniauskas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Rokas Puikys – 13 tšk., Povilas Kirpičenko – 10 tšk.

„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 21:52 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)Po pertraukos prabudę SK „Neveronys“ atėmė pergalę iš „Veiverių Amberio“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:02 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Buritus“ įgijo šešių taškų pranašumą prieš „ICE“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:33 val.)Buritus antroje rungtynių dalyje subyrėjo prieš SK „Neveronys“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:50 val.)