SK „Neveronys“ vs Akademija (66:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Akademija“ rungtynių pabaigoje palaužė SK „Neveronis“

2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 22:44 val., peržiūros: 1325

Kovo 16 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai SK „Neveronys“ priemė svečius „Akademiją“.

Rungtynių pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatu 3:4 pirmavo „Akademija“. Dar po poros minučių rezultatas buvo lygus (6:6). Komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus aštuonias minutes keturių taškų persvarą turėjo „Akademija“ (11:15). Visgi kėlinio pabaigoje SK „Neveronys“ surengė spurtą, kurio metu šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako (21:15). Baigiantis kėliniui „Akademija“ sumažino varžovų persvarą dviem taškais (21:17).

Antro kėlinio pradžioje geriau rungtyniavo „Akademija“. Pirmas dvi minutes svečiai gynėsi be klaidų, o patys pataikė tritaškį (21:20). Prasidėjus penktai minutei SK „Neveronys“ vis dar šiame kėlinyje buvo be taškų, o „Akademija“ paprašė minutės pertraukėlės (21:24). Po minutės pertraukėlės dar keturis taškus be atsako pelnė „Akademija“ (21:28). Tik septintą minutę pavyko pirmus taškus kėlinyje pelnyti SK „Neveronims“ (24:28). Netrukus į tai taikliu dvitaškiu atsakė „Akademija“ (24:30). Paskutinėmis rungtynių minutėmis geriau rungtyniavo iniciatyvą susigrąžinę SK „Neveronys“, kurie laimėję atkarpą rezultatu 11:2 pirmavo rezultatu 35:32.

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Įpusėjus ketvirtai minutei rezultatas buvo lygus (40:40). o minutės pertraukėlės paprašė SK „Neveronys“. Po jos pradėjo sparčiai augti SK „Neveronių“ persvara. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos „Akademija“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė devyni taškai (50:41). Paskutines keturias kėlinio minutes komandos žaidė nerezultatyviai. Pelniusios po keturis taškus komandos baigė trečią kėlinį esant rezultatui 54:45.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Akademija“ taškus rinko baudų metimais (58:45). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Akademija“ (58:47). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 13 taškų (64:51). Penktą minutę spurtą pradėjo „Akademija“, kuri pelnė devynis taškus be atsako (64:60). Vėliau du tritaškius pataikė „Akademija“, po kurių devintą minutę priekyje buvo šeimininkai (65:66). Rungtynių pabaigoje SK „Neveronių“ puolimas strigo, o L. Šaulevičiaus taiklus tolimas metimas išplėšė pergalę „Akademijai“ (66:69).

“Akademija“ serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Antros aštunfinalio rungtynės vyks Kovo 20 dieną 18:00 V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje.

„Akademijos“ treneris L.Juknys: „Didžiuojuosi vyrais. Buvo labai sunkių situacijų žaidžiant prieš gerą komandą ir minusų daug, bet nepasimetėme, kovojome iki paskutinių sekundžių. Priešininkų komanda yra labai gera ir turime sąskaitų nuo praeitų metų. Šiandien buvo dar tik pirmos rungtynės, laukiame antrų rungtynių, kada priešininkai gal pateiks atsakymus į klausimus kuriuos šiandien uždavėme. Serijos rezultatas 1:0 dar nieko nereiškia. Stengsimės laimėti antras rungtynes ir nekantriai jų laukiame.“

SK „Neveronių“ treneris J.Virbickas: „Mums patrugdė mėnesis be rungtynių. Buvome nesusikoncentravę visisškai ir ryškiai praradę komandinį žaidimą. Buvo labai daug emocijų, labai netvarkingos rungtynės su daug pertraukų, „balaganas“ visiškai.“ Paklaustas, ar po gero reguliaraus sezono sugebės sugrįžti į pergalių kelią, treneris atsakė: „Be abejo.“

SK „Neveronys“: Vytautas Žvirblis – 18 tšk., Evaldas Jurgaitis – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Švelnys – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Edvardas Jašinskas – 13 tšk.

Akademija: Mantas Gudeliauskas – 25 tšk., Aurimas Juozapaitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Bunikis – 13 tšk.

Buritus antroje rungtynių dalyje subyrėjo prieš SK „Neveronys“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:50 val.)Geresnė antroji rungtynių dalis nulėmė SK „Neveronys“ pergalę (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Akademija“ nesunkiai susitvarkė su „Ryterna group“ ekipa (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:42 val.)„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)„United ‒ Alta Transporto“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Neveronis“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 19:54 val.)Grupės lyderių rungtynėse ‒ SK „Neveronių“ pergalė (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 00:03 val.)BC „Gazuotas Pienas“ savo aikštėje po atkaklios kovos nusileido SK „Neveronys“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:00 val.)Akademija neturėjo šansų prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 05:34 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:29 val.)