Veiverių „Amberis“ vs Lapės (82:60)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Veiverių „Amberis“ nugalėjo „Lapės“

2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 22:30 val., peržiūros: 1230

Lapkričio 4 dieną, trečiadienį įvyko C lygos „ALT reklama“ E grupės rungtynės, kuriose susitiko šios grupės lyderė Veiverių „Amberis“ (2/1) ir „Lapės“ (0/1). Varžybose netrūko emocijų, klaidų žaidime, tačiau antrojoje rungtynių pusėje Veiverių „Amberis iškovojo pergalę rezultatu 82:60

Pirmosios 5 rungtynių minutės vyko taškas į tašką, komandos keitėsi taikliais metimais ir greitomis atakomis. Tačiau po to pasipylė „Lapės“ komandos klaidos ir po poros taiklių dvitaškių ir P. Glaniausko tritaškio komandos aikštelę po pirmo kėlinio paliko švieslentei rodant rezultatą 20:13

Antrasis kėlinys „Lapės“ ekipai nieko gero nežadėjo. Prastas pataikymas iš toli, didelis klaidų kiekis leido Veiverių „Amberis“ pabėgti dar labiau, sužaidus penkias antrojo kėlinio minutes jie padvigubino savo pranašumą ir pirmavo 32:18. Tačiau tada pasirodė ir grupės lyderės skylės gynyboje, kuri leido įmesti į savo krepšį aštuonis taškus be atsako. Tačiau tai buvo viskas ką antrajame kėlinyje parodė „Lapės“ ekipa. P.Glaniauskas perėmė porą kamuolių, pataikė porą svarbiu baudos metimų ir dvitaškių ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 42:26

Antroji rungtynių pusė prasidėjo nerezultatyviai, komandos pradėjo daugiau pažeidinėti taisykles, imti minučių pertraukėlių ir rezultatas greitai nesikeisdavo. Tačiau „Amberis“ po truputį vis tolo ir tolo nuo savo varžovų. Skirtumas vienu metu jau buvo 24 taškai ir visi žinojo rungtynių baigtį. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 63:43.

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumai, kadangi skirtumas buvo per didelis. Tačiau paskutinį ketvirtį „Lapės“ pralaimėjo vos dviejų taškų skirtumu, dėl D, Stašaičio iniciatyvos. Keletas sugriebtų kamuolių gynyboje, bei pora taiklių metimų neleido dar labiau atitrūkti „Amberis“ ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:60.

„Lapės“ sekantį susitikimą žais lapkričio 8 dieną.

Veiverių „Amberis“: Povilas Glaniauskas – 19 tšk. (5 perimt. kam.), Gintaras Žilinskas – 17 tšk., Martynas Juodis – 13 tšk., Saimonas Pažėra – 11 tšk.

Lapės: Donatas Stašaitis – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Jegorovas – 15 tšk., Martinas Stoškus – 9 tšk. (11 atk. kam.)

Užtikrintai žaidęs Veiverių „Amberis“ nugalėjo „ASU“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)Veiverių „Amberis“ pergalę šventė tik po pratęsimo (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 23:12 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)Veiverių „Amberis“ pratęsime turėjo pripažinti United ‒ „Alta transporto“ pranašumą (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 22:07 val.)Galingai startavę „Laipsniai“ susidorojo su „Lapėmis“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)J.Abručio vedami „Kaišiadorys“ sutriuškino „Lapes“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 20:28 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:23 val.)„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)