Green Death vs Komanda X (68:52)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“

2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 22:11 val., peržiūros: 1195

Lapkričio 30 dieną, 19:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Green Death“ (šeimininkai) ir „Komanda X“ (svečiai). Labai tiksliai iš toli atakavę šeimininkai jau pirmoje rungtynių dalyje pabėgo į priekį ir prasidedant ilgajai pertraukai turėjo net 18 taškų pranašumą. Nors antroji pusė ir buvo gana lygi, bet „Green Death“ ekipos turimas solidus pranašumas leido jaustis saugiai ir padėjo be didelio vargo laimėti susitikimą rezultatu 68:52.

Jau rungtynių pradžioje šeimininkai aiškiai parodė varžovams, kad šiandien jie nusiteikę tik laimėti ir per pirmas dvi atakas sekė 2 taiklūs I.Konovalenko tritaškiai. Varžovai kuriam laikui sugebėjo atsitiesti, bet netrukus „Green Death“ dar kelis kartus tiksliai atakavo iš toli ir skirtumas jau pirmojo kėlinuko pabaigoje tapo dviženklis. „Komandos X“ puolimas veikė labai prastai, krepšininkai dažnai mesdavo neparuoštus metimus, o klaidos ir prasta gynyba jų deficitą išaugino iki 18 taškų. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams pirmaujant rezultatu 42:24.

Antroje rungtynių dalyje „Green Death“ komanda jau nebebuvo taip galingai puolanti kaip iki šiol, tačiau krepšininkams ir nebuvo reikalo išnaudoti visų jėgų renkant taškus, nes solidus pranašumas buvo jų pusėje ir tereikėjo išlaikyti saugią distanciją. Ir tai šeimininkams sekėsi puikiai, nors komandos vis dažniau rinkosi pražangas, bet „Komanda X“ nesugebėjo rasti būdų sumažinti atsilikimą. Svečių puolimas taip ir liko nerezultatyvus, o ramiai rungtynes pabaigę „Green Death“ žaidėjai laimėjo susitikimą rezultatu 68:52.

Dalius Grušauskas („Green Death“):

„tikėjomės pergalės, žinojom, kad pas varžovus yra vienas lyderis, kurį pavyko uždaryti ir to užteko pergalei pasiekti“.

Green Death: Petras Aleksonis – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Igoris Konovalenko – 12 tšk., Valdas Valksmanas – 8 tšk.

Komanda X: Lukas Klangauskas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Ernestas Kalinskas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Kaziulis – 7 tšk.

„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:22 val.)„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„Green Death“ vos neprisižaidė su „Ragų“ penketuku (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer“ palaužė „Komandą X“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 15:48 val.)Puikiai sužaistas pirmas ir ketvirtas kėlinukai leido „Green Death“ lengvai įveikti BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)