BC „Straight“ vs Brentex Trailer (70:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ antrąjį etapą pradėjo pergale

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 23:31 val., peržiūros: 972

Antradienį (12.01) Petrašiūnų vid. mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos, „Top 28“ etapo rungtynės, kuriose susitiko BC „Straight“ (šeimininkai) ir „Brentex Trailer“. Antrajame kėlinyje atitrūkę pergalę savo rankose išsaugojo BC „Straight“ – 70:55 (14:14, 19:10, 18:13, 19:18).

Rungtynes geriau pradėjo BC „Straight“ iškart išsiveržusi į priekį (8:2). Nevengę varžovus paspausti, šeimininkų ekipos žaidėjai atrodė užtikrinčiau ir išlaikė persvarą (14:7). Visgi kėliniui įsibegęjus, „Brentex Trailer“ keletą kartų sėkmingai įveikė spauydimą ir pradėjo artėti, o kėlinuko pabaigoje išlygino rezultatą – 14:14.

Antrajame kėlinyje M.Ungurio ir A.Eitučio vedami BC „Straight“ krepšininkai vėl padidino skirtumą iki šešių taškų – 23:17. O dar kiek vėliau po dviejų A.Eitučio ir taiklaus L.Garnelio tolimo šūvio, skirtumas išaugo iki dešimties taškų (29:19). Kėlinuko pabaigoje žaidimas išsilygino ir BC „Straight“ turėjo devynių taškų persvarą – 33:24.

Po ilgosios pertraukos T.Vaitkevičius smeigė tolimą šūvį ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Šeimininkai atstatė 10 taškų persvarą, tačiau dar vienas taiklus tritaškis priartino „Brentex Trailer“ iki septynių taškų (39:30). Visgi BC „Straight“ neleidp varžovams periimti iniciatyvos ir padidino pranašumą iki 12 taškų – 45:33. „Brentex Trailer“ dar sykį sumažino atsilikimą iki vienženklio skirtumo, tačiau dar šeši iš eilės šeimininkų ekipos taškai, leido turėti 14 taškų pranašumą – 51:37.

Ketvirtajame kėlinyje „Brentex Trailer“ laimėjo atkarpą (4:12) ir dar kartą pabandė kabintis į rungtynes, sumažindama skirtumą iki 6 taškų (55:49). Tačiau BC „Straight“ atsakė tuo pačiu ir vėl padidino skirtumą iki 14 taškų – 65:51. Laiko kažką pakeisti nebeliko ir nežymiai padidinę persvarą šeimininkai šventė pergalę – 70:55.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Laimonas Garnelis – 19 tšk., Mantas Ungurys – 15 tšk. (5 perimt. kam.)

Brentex Trailer: Tadas Vaitkevičius – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Grigaitis – 11 tšk., Tautvydas Skrupskelis – 8 tšk.

Nugalėtojų ekipos treneris, E.Rinkevičius džiaugėsi pirmąja iškovota pergalę ir vylėsi, jog pasitvirtins teiginys – gera pradžia, pusė darbo.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2015 gruodžio 02 d., 14:54 val.
uzjauciu teisejus,kaip sunku dirbti,kai komandos aprangos beveik be numeriu:( pasirodo siais laikais dar ir taip buna
BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:46 val.)BC „Straight“ antroje rungtynių pusėje palaužė šešiese susirinkusius „Spartos“ krepšininkus (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:14 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:52 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė triuškinamą pergalę (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:32 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių „Spartai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:06 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė sudėtingą pergalę (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ varžovus sutriuškino tarsi per treniruotę (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:32 val.)„OnRoll“ nesulaikė L. Garnelio ir krito prieš BC „Straight“ komandą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 17:53 val.)