Brentex Trailer vs Sparta (73:85)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“

2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 1320

Pirmadienį Atžalyni vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Brentex Trailer“ (šeimininkai) ir „Sparta“ (svečiai). Rungtynių pradžioje sėkmingiau pasirodė „Brentex Trailer“ ekipa, tačiau nesugebėjo išsaugoti dviženklio pranašumo. „Sparta“ pademonstravo charakterį, kur panaikino deficitą bei iškovojo pergalę, rezultatu – 73:85.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 10:10). Pirmieji šios dienos rungtynėse spurtą surengė „Sparta“ ekipa, kuri įgijo 3 taškų pranašumą ( 13:16). Likus žaisti apie dvi minutes „Brentex Trailer“ susitvarkė su gynybos spragomis ir užbaigė kėlinuką 8:0 atkarpa – 21:16.

Antrajam kėlinukui prasidėjus „Brentex Trailer“ toliau žaidė lyg ant bangos ir padidino pranašumą iki 9 taškų. „Sparta“ sunkiai atrado save puolime, o šeimininkai išlaikė pranašumą bei padidino iki dviženklio ( 33:22). Apie penktąją žaidimo minutę „Brentex Trailer“ įkrito į duobę puolime ir gynyboje atlikdavo klaidas, o „Sparta“ surengė spurtą net 13:0 , kur ne tik panaikino dviženklį pranašumą, bet ir prieš ilgąją pertrauką įgijo 2 taškų persvarą – 33:
35.

Trečiajame kėlinyje vėl tarp ekipų užvirė atkakli kova ir po dviejų V.Fomino taiklių tritaškių metimų „Brentex Trailer“ persvėrė rezultatą į savas rankas ( 43:40). Beveik visas rungtynes tylėjęs R.Talevičius individualiais veiksmais padidino svečių komandos pranašumą iki 8 taškų ( 49:57). „Brentex Trailer“ ekipai sunkiai sekėsi atsitiesti po nokdauno, o „Sparta“ toliau didino pranašumą – 51:63.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Sparta“ toliau nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki 19 taškų. „Brentex Trailer“ bandė gelbėtis iš situacijos tolimais metimais, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų sėkmingomis atakomis ( 64:76). „Sparta“ išsaugojo iki rungtynių pabaigos sunkiai susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 73:85.

Po laimėtų rungtynių „Spartos“ komandos treneris, Š.Sabolis, kalbėjo:“ Netikėtai ir negausiai susirinkome, bet galbūt tai įkvėpė parodyti griežtesnį charakterį. Varžovai per daug nebėgo, tai ir neparvargom. Tai ir lėmė mūsų pergalę.“

Brentex Trailer: Valius Fominas – 22 tšk., Vaidas Mazaronis – 17 tšk. (13 atk. kam.), Tadas Vaitkevičius – 12 tšk.

Sparta: Antanas Kilas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Šarūnas Sobolis – 20 tšk., Giedrius Prabulis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Robertas Talevičius – 14 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Juozas Kajokas – 11 tšk. (14 atk. kam.)

BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:46 val.)Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Akademijai“ nugalėti „Brentex Trailer“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:17 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ nugalėjo „Brentex Trailer“ krepšininkus (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:10 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:03 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Akademijos“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:20 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „Brentex Trailer“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer“ palaužė „Komandą X“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:17 val.)