Kaišiadorys vs Advokatų kontora „Konsus“ (53:97)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 12 d., Šeštadienis, 17:15 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Advokatų kontora „Konsus“ nušlavė varžovus sau nuo kelio ir tvirtai žengė į ketvirtfinalį

2016 kovo 12 d., Šeštadienis, 19:27 val., peržiūros: 1184

Kovo 12 dieną, 17:15 val., Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos „Kaišiadorys“ (šeimininkai) ir Advokatų kontora „Konsus“ (svečiai). Buvo žaidžiamos antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp šių ekipų (pirmąją dvikovą rezultatu 103:68 buvo laimėję Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai). Nors „Kaišiadorys“ ir turėjo vilčių šiandien kovoti dėl pergalės, bet svečiai jau pirmame kėlinuke kone galutinai jas palaidojo. Šiandien aikštelėje visiškai dominavo Advokatų kontora „Konsus“ ekipa, o jų pranašumas augo žaibiškai. Vienu metu komandas skyrė net 51 (!) taškas, o bejėgiai atrodę „Kaišiadorių“ krepšininkai nesugebėjo pasipriešinti svečiams 53:97.

Jau rungtynių startas praktiškai nulėmė svečių pergalę. Advokatų kontora „Konsus“ startavo su tokia jėga, kad šeimininkai net nepajuto kaip varžovai pelnė 18 taškų be atsako ir skirtumas jau pirmojo kėlinuko metu šoktelėjo iki 20 taškų ribos. Nors vėliau „Kaišiadorys“ ir sugebėjo save nuteikti kovoti toliau, o skirtumas sumažėjo iki 8 taškelių, tačiau svečiai dar kartą spurtavo ir jų pranašumas grįžo prie 20 taškų ribos. Prasidedant ilgajai pertraukai Advokatų kontora „Konsus“ pirmavo rezutlatu 27:46.

Didelių permainų neįvyko ir po ilgosios pertraukos. Šeimininkai pabandė žaisti arčiau krepšio, bet čia juos pasitiko A.Janonis ir galingais blokais išvarė iš varžovų, bet kokį norą metimams ir po krepšio. Tuo tarpu Advokatų kontora „Konsus“ tik dar labiau padidino savo apsukas. Svečiai net pabandė paspausti varžovus, o čia jau prasidėjo tikras jų triuškinimas. Skirtumas taip greitai augo, kad netrukus pasiekė ir rekordinę – 51 taško ribą. Skirtumas buvo tikrai milžiniškas, turint omenyje, jog tai yra jau atkrintamosios varžybos ir komandos turi demonstruoti geriausią žaidimą. Per likusį rungtynių laiką „Kaišiadorys“ kiek priartėjo, bet tai neišgelbėjo ekipos nuo sutriuškinimo 53:97.

Andrius Šiaulys (Advokatų kontora „Konsus“):

„buvo geros rungtynės, o dabar jau mūsų laukia ketvirtfinalis“.

Kaišiadorys: Edgaras Žukauskas – 11 tšk., Simas Žičkus – 9 tšk., Tomas Butkevičius – 8 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Mindaugas Pažėra – 18 tšk. (7 rezult. perd.), Justas Kalinauskas – 17 tšk., Lukas Jasevičius – 16 tšk. (14 atk. kam., 6 perimt. kam.), Algirdas Janonis – 16 tšk. (15 atk. kam.)

Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Nuožmioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ išplėšė kelialapį į pusfinalį (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ džiaugėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis iškovota pergale prieš „Grizlius“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)