Hidraulinės sistemos vs A. S. K. „Persvara“ (87:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 20 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“

2015 lapkričio 20 d., Penktadienis, 23:31 val., peržiūros: 1537

Lapkričio 20 dieną, penktadienį, Sabonio krepšinio centre, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, 1 etapo C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Hidraulinės sistemos“ (3/2) ir grupės gale esanti A. S. K. „Persvara“ (1/4). Du kėlinius priešinėsi A. S. K. „Persvara“ komanda galiausiai turėjo pripažinti „Hidraulinės sistemos pranašumą. A. S. K. „Persvara“ taip pat slėgė ir trumpo suolelio faktorius ir nuovargis. „Hidraulinės sistemos“ šventė pergalę – 87:63

Pirmasis kėlinys buvo gana rezultatyvus, tačiau komandoms nepavyko atitrūkti vienai nuo kitos daugiau nei per kelis taškus. Geras pataikymas, greitas žaidimas davė rungtynėms intrigos ir idomumo. Ir vis dėl to pirmasis kėlinys baigėsi A. S. K „Persvara“ ekipos naudai. Rezultatui esant 15:15 S.Pakalniškis pataikė dvitaškį ir vieną baudos metimą taip užbaigdamas kėlinį savo komandos naudai – 15:18.

Antrąjį kėlinį pradėjo taiklus S. Klimkevičiaus tritaškis ir rezultatas vėl tapo lygus. Rungtynės ir toliau klostėsi taškas į tašką, nei vienai komandai nepavyko pabėgti į priekį. Tačiau likus dviem minutėm iki antrojo kėlinio pabaigos „Hidraulinės sistemos“ pagreitino žaidimą ir laimėjo atkarpą – 7:0. Tai leido jiems susikrauti gan solidžią septynių taškų persvarą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – 41:34.

Trečiasis kėlinys atrodė visiškai kitaip. „Hidraulinės sistemos“ atrodė greitesni, judresni, taiklesni, o A. S. K. „Persvara“ atrodo užmigo ant aikštelės parketo. Pradėta daryti daug kvailų klaidų, kurios svečiams kainuodavo dviem ar trim taškais. Sužaidus pusę kėlinio šeimininkai padvigubino savo pranašumą ir pirmavo keturiolikos taškų skirtumu. A. S. K. „Persvara“ taip ir nebeatsigavo po tokio smūgio, galbūt ir pradėjo trūkti jėgų, nes į rungtynes atėjo septyniese. Po T. Vasiliausko tritaškio skirtumas tapo rekordinis ir kėlinys baigėsi rezultatu – 64:48.

Ketvirtajame kėlinyje dvi minutes krepšio tinkliukai buvo nejudinami, kadangi nei viena komanda nesugebėjo pelnyti taškų. Bet ir vėl pirmieji kėlinį pradėjo „Hidraulinės sistemos“ ekipa. Bėgant kėlinuko laikui skirtumas jau viršijo dvidešimt taškų ir viskas pasidarė aišku. Svečiams matėsi, kad trūko jėgų ir noro toliau tęsti rungtynes. Su paskutine sirena pataikytas L. Čekavičiaus tritaškis užtvirtino „Hidraulinių sistemų“ pergalę. Rezultatas – 87:63.

Naudingiausi žaidėjai:

Hidraulinės sistemos: Saulius Klimkevičius – 22 tšk., Liudas Čekavičius – 21 tšk., Ignas Krukonis – 14 tšk.

A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 18 tšk., Ugnius Petrauskas – 14 tšk., Vytautas Bereiša – 12 tšk., Vilius Narbutas – 10 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su savo varžovais (2015 spalio 30 d., penktadienis, 13:54 val.)„Hidraulinės Sistemos“ palaužė BC „Boom“ pasipriešinimą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ metus pradėjo užtikrinta pergale (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:57 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)