Green Death vs LCP KK „Partizanas“ (57:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą

Pagrindinis nugalėtojų pergalės kalvis - Tomas Gudas, sužaidęs vienas geriausių savo karjeroje rungtynių
2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 22:27 val., peržiūros: 1535

Gruodžio 14 dieną, 19:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Green Death“ (šeimininkai) ir LCP KK „Partizanas“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje į priekį pabėgo šeimininkai, kurie vienu metu turėjo ir dviženklį pranašumą, tačiau didelį kovingumą pademonstravę LCP KK „Partizanas“ krepšininkai sugebėjo sugražinti intrigą. Lemiamomis minutėmis svečiams pavyko išlaikyti nedidelį pranašumą savo rankose ir laimėti dvikovą rezultatu 57:62.

Susitikimo pradžioje puikiai startavo šeimininkai, kurie vien pirmojo kėlinuko metu sugebėjo pataikyti 5 tolimus metimus ir greitai nutolo. Nors LCP KK „Partizanas“ ir stengėsi žaisti agresyviai, bet jiems ne viskas sekėsi ir antrame kėlinuke jų deficitas pasiekė 10 taškų. Nuo to momento „Green Death“ ekipos puolimas visiškai sustojo, o tiksliau jų puolimą pavyko sustabdyti varžovams. Po truputėlį į rungtynes sugrįžo intriga ir po nerezultatyvių dviejų kėlinukų „Green Death“ turėjo vos 2 taškelių persvarą 27:25.

Antroje rungtynių dalyje „Green Death“ dar kartą pakartojo savo sėkmę ir kuriam laikui jų pranašumas grįžo prie dešimties taškų ribos, tačiau ir vėl tai buvo labai laikina. LCP KK „Partizanas“ nei akimirkai nesuabejojo savo jėgomis ir žaidėjai netrukus jau lipo varžovams ant kulnų. Ketvirtojo kėlinuko metu abi komandos jau žaidė taškas į tašką, aikštelėje dominavo labai kietas, kupinas pražangų krepšinis, o svarbiausiais momentais tiksliau sužaidė svečiai, kuriems pavyko pasiekti nedidelį, maždaug 5 taškų pranašumą. „Green Death“ ėmė skubėti, bet skirtumo panaikinti niekaip nepavyko, tad komanda dar bandė gelbėtis naudodami pražangų taktiką. Vis tik darnus komandinis žaidimas padėjo atsilaikyti svečiams, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 57:62.

Simonas Rupšys (LCP KK „Partizanas“):

„pergalę padėjo pasiekti komandinis žaidimas, buvo puikios rungtynės mums, žaidėme kaip viena komanda, lipome per varžovų galvas, kovojome dėl kiekvieno kamuolio“.

Green Death: Dalius Grušauskas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Čižas – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Igoris Konovalenko – 8 tšk.

LCP KK „Partizanas“: Tomas Gudas – 28 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Justinas Kožemiakinas – 10 tšk., Daumantas Blužas – 9 tšk. (21 atk. kam.)

Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 17:54 val.)Antroje pusėje „Randeris“ neprilygo „Green Death“ (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:10 val.)LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)BK Centre ‒ 2 nukovė LCP KK „Partizanas“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)Net 19 taškų deficitą panaikinę „KMAIK“ krepšininkai sugebėjo palaužti „Green Death“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:05 val.)