Veiverių „Amberis“ vs United ‒ „Alta transportas“ (73:82)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 28 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

United -„Alta transportas“ po permainingos kovos įveikė Veiverių „Amberio“ ekipą.

2015 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 00:39 val., peržiūros: 1418

Trečiadienį, spalio 28 dieną, Garliavos A. Mitkaus pagrindinėje mokykloje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę Veiverių "Amberis" ir svečių teisėmis žaidę United – "Alta transportas" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (19:16). Antrasis kėlinys truputi geriau susiklostė svečiams, po kurio rezultatas tapo lygus – (35:35). Trečiame kėlinyje komandos vėl žaidė apylygiai, bet minimalią persvarą Veiverių "Amberis" įsiveržė į priekį – (55:54). Ketvirtame kėlinyje United -"Alta transportas" perėmė iniciatyvą, įsiveržė į priekį ir laimėjo rungtynes rezultatu – (73:82).

Pirmasis kėlinys prasidėjo Veiverių "Amberio" dvitaškiu metimu, vėliau sekė 5 iš eilės pelnyti United – "Alta transportas" ekipos taškai ir sužaidus 2 minutes rezultatas tapo – (2:5). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir rezultatas tapo lygus – (8:8). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko perimti iniciatyvą, kuri leido po pirmo kėlinio pirmauti rezultatu – (19:16).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo svečiams, kuriems sužaidus 2 minutes pavyko išlyginti rezultatą – (21:21). Vėliau komandos apsikeitė po kelias tikslias atakas ir kėliniui įpusėjus rezultatas tapo vėl lygus – (27:27). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, komandos toliau įnirtingai kovėsi ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (35:35).

Trečią kėlinį geriau pavyko sužaisti svečiams, kurie kėlinį pradėjo spurtu – (0:7) – (35:42). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus, United – "Alta transportas" ekipai pavyko skirtumą padidinti iki 9 taškų – (40:49). Visgi antroje kėlinio dalyje viskas ėmė keistis. Veiverių "Amberis" ėmė tiksliau žaisti puolime ir gynyboje, ko pasakoje kėliniui baiginėjantis pirmaujanti komanda pasikeitė – (55:54).

Ketvirto kėlinio pradžia komandos pradėjo apsikeisdamos tiksliomis atakomis. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes 2 taškais priekyje buvo Veiverių "Amberis" – (67:65). Per likusį laiką United – "Alta transportas" ekipai pavyko susikaupti ir sužaisti gerą atkarpą – (2:15), po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (69:80). Per likusį laiką svečiai išlaikė įgytą persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (73:82).

Po laimėtų rungtynių United – "Alta transportas" ekipos treneris kalbėjo: "Tikėjomės lengvesnės kovos, varžovai šiandien pataikė viską, gerai žaidė. Trečiame kėlinyje padarėme porą keitimų, ko pasakoje atsipalaidavome varžovai vėl prisivijo. Ketvirtame kėlinyje paaukštinome penketą, pavyko atitrūkti ir tas lėmė pergalę."

Po pralaimėtų rungtynių Veiverių "Amberio" treneris kalbėjo: "Sunku kažką pasakyti, bandėme žaisti kiek įmanoma stipriau. Šiuo metu dar žaidimas nesiklijuoja, žaidėjai vienas prie kito bando priprasti, manau ateityje mes parodysime savo tikrą jėgą."

Veiverių „Amberis“: Povilas Glaniauskas – 20 tšk., Povilas Kirpičenko – 14 tšk., Rokas Puikys – 14 tšk., Gintaras Žilinskas – 13 tšk. (12 atk. kam.)

United ‒ „Alta transportas“: Linas Vėlavičius – 21 tšk., Žygimantas Krupskis – 20 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Jonas Grigaras – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Rudelevičius – 11 tšk.

United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)„United ‒ Alta Transporto“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Neveronis“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)„United ‒ Alta transportas“ privertė SK „Neveronis“ suklupti pirmą kartą sezone (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:29 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)