A. S. K. „Persvara“ vs Savi (82:57)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“

2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 00:25 val., peržiūros: 1403

Sekmadienio vakarą J. Dobkevičiaus vid. m-klos salėje buvo sužaistos dar vienerios Kauno krepšinio C lygos, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų A. S. K. „Persvara“ ir svečių „Savi“ komandos. Rungtynės prasidėjo taikliu svečių dvitaškių, o šemininkai netrukus į tai atsakė 5 taškais iš eilės. Šeimininkai padidinę tempą ir sužaidę sėkmingą atkarpą spurtavo įgydami 7 taškų persvarą – 11:4. Į lengvą nokdauną pasiųsti svečiai per likusį kėlinio laiką taip ir nesugebėjo panaikinti šios ankstyvos varžovų persvaros – 20:14.

Nors antrąjį ketvirtį ir vėl pirmieji pelnydami taškus pradėjo „Savi“, bet netrukus leido V. Juknevičiui pelnyti 5 taškus iš eilės. Dar tašką baudų metimu pridėjo S.Pakalniškis ir skirtumas pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklio – 26:16. Ilgesnę kėlinio dalį skirtumas tarp komandų vis šokinėjo tarp 8-12 taškų. Baigiantis antram ketvirčiui svečiai po truputį pradėjo mažinti savo atsilikimą, kol galų gale pačioje ketvirčio pabaigoje pavyko jį, net išlyginti. Tik paskunėmis kėlinio sekundėmis V. Bereišio dvitaškis A. S. K. „Persvarai“ gražino 2 pranašumą prieš ilgąją pertrauką – 34:32.

Po ilgosios pertraukos tas pats Vytautas Bereiša pelnė tris taškus ir padidino savo komandos persvarą. Nors svečiam ir pavyko vėl priartėti prie varžovų vos iki 1 taško, tačiau netrukus šeimininkai sužaidė puikią atkarpą tiek puolime, tiek gynyboje ir po „sausai“ laimėtos atkarpos 14:0 jau įgijo solidžią 15-os taškų persvarą – 51:36. Svečiai kaip įmanydami stengėsi sumažinti savo deficitą prieš lemiamą ketvritį, tačiau iki vienženklio skaičiaus sumažinti savo deficito nepavyko – 56:45.

Paskutinysis kėlinukas sėkmingiau prasidėjo A. S. K. „Persvara“ komandos krepšininkams. Komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, bet šeimininkai nebuvo nusiteikę leisti varžovams pabandyti atkurti intrigą šiose rungtinėse ir po dar vieno galingo spurto komandas jau skyrė triuškinantis 25 taškų skirtumas – 74:59. Likusį laiką vaizdas aikštelėje nesikeitė. Šeimininkai jau atsipalaidavo ir leido svečiams lengviau rinkti taškus, tačiau ir patys nesunkiai toliau juos rinko. Pasibaigus rungtynėms A. S. K. „Persvara“ krepšininkai šventė triuškinančią pergalę rezultatu 82:57.

A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 29 tšk. (9 išpr. praž.), Vytautas Juknevičius – 15 tšk., Marius Satkevičius – 12 tšk.

Savi: Dainius Povilauskas – 26 tšk. (15 atk. kam.), Aurimas Viesulas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Ignas Razbadauskas – 5 tšk.

„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)„LejuoTransa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)„Šilainiai“ nesunkiai susitvarkė su grupės autsaideriais „Savi“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:34 val.)„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)A.S.K. „Persvara“ per žingsnį priartėjo prie pusfinalio (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:04 val.)A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)